ONLINE TV: EKO produkti - dabiska izvēle: Gardi kokteiļi un noderīgi padomi

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. aprīlis 2015 15:48
6865

Studijā sastapsim dr.sc.ing., Ekodizaina kompetences centra pārstāvi Janu Simanovsku, kas mums pastāstīs par to, kāda nozīme ir veselīgam uzturam ikviena cilvēka dzīvē. Uzzināsim arī vairāk par to, ar ko atšķiras ekoloģiskā pārtika no lielveikalos nopērkamās, kā arī iepazīsimies ar gardiem produktiem!

Un arī tas vēl nav viss, gatavosim kopā ar uztura speciālisti Inesi Siksnu gardus, veselīgus kokteiļus!

Eko produktu līnija  - "Dabiska izvēle!"

20150420131100-88022.jpg

Plašajā piena produktu izvēlē arvien pārliecinošāku uzticību iegūst ekoloģiskie produkti (organic food) – tīras dabas veltes, kuru ražošana tiek rūpīgi kontrolēta, akreditēta un sertificēta. Paredzams, ka nākotnē pieprasījums pēc produktiem, kas nākuši „tieši no dabas” vēl vairāk pieaugs. Tādēļ arī Tukuma Piens ir izveidojis savu ekoloģisko līniju, kuru uzsāka "Baltais" Eko jogurts. Tas tiek izgatavots tikai no ekoloģiskām izejvielām, kuru dabisko kvalitāti nodrošina bioloģiskā lauksaimniecība: produkti tiek ražoti pilnībā dabiskos apstākļos, izmantojot augsnē, augos un dzīvniekos noritošos dabiskos procesus.

Ir jautājumi par EKO produkciju vai tās nozīmi, sastāvu? Jautā jau tagad!

Pačukstēsim: būs arī konkurss un balvas!

Māmiņu Klubs

Tiešraides sarunu piedāvā

20150421132943-97706.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies