Ņemam kakao un radam šokolādīgos cepumus

Autors: lauruxs, 2015. gada 12. februāris, 15:24:18
Ņemam kakao un radam šokolādīgos cepumus

Lai pagatavotu šos gardos šokolādes cepumus nepieciešams.

100 gr sviesta
150 gr cukurs
1 liela vai 2 mazas olas
200gr milti 
1 tējkarote cepamais pulveris
kakao vai melnā šokolāde jo rūgtāka , jo labāka, man šoreiz bija paliskusi pāri šokolāde tad nu izmantoju to. 

Sviestu kopā ar šokolādi izkausē katliņā.  Ja nav šokolāde tad izkausētajā sviestā pievieno kakkao. Ļauj nedaudz atdzist. Tikmēr olu saputo ar cukuru un lēnām pievieno miltus, kuros iemaisīts cepamais pulveris. Kad kārtīgi izmaisīts pievieno izkausēto sviestu. Maisa līdz iegūst viendabīgu masu. Sarullē desā un ietin pārtikas plēvē. Uz 30 minūtēm ieliek saldētavā. Cepeškrāsni uzsilda līdz 200 grādiem. Mīklu sagriež šķēlītēs un cep apmēram 10 minūtes. Kad gatavi izņemot ļauj atdzist. Gardi un mīksti pa nākamajā dienā. Mūsu mājās tie reti kad paliek nākamajai dienai. Jo parasti vīrs tos noēd pirmais. Arī šoreiz palika vien mazliet lai nofotogrāfētu. 

20150212151619-33083.jpg

Mājās mums vienmēr ir kaut kas no kakao. Protams ka virtuves skapītī ir nesaldinātias kakao, ko izmantoju cepšanai, bet ir āri sladais kakao dzēriens, ko labprāk ik pa laikam baudam. Vienmēr mūsu mājās var atrast kādu šokolādi, jo vīram tās ļoti garšo. Es ja nu ļoti sakārojas , tad ēdu labāk tumšo, bet pavisam rūgto atkal izmantoju dažādu kūku cepšanai. Arī vannas istabā mums ir kakao smarža un tā ir vannas putās ar kakao un apelsīnu un ķermeņa krēmā. Un ja vēl ar to ir par maz tad var arī noskrubēties ar šokolādes skrubi, bet žēl ka tas jau iet uz beigām, jo man tas ļoti patīk. 

Un atbildot uz jautājumu vai kakao ir afrodiziaks, laikam jau sāku domāt ka jā , tad nu atliek vien uzkost cepumus uzdzert kakao dzērienu un doties pārbaudīt. ;) 

KONKURSS: Veram vaļā kakao iepakojumu un.. radām kaut ko saviem mīļajiem!

 

20150210130318-75162.jpg