Mans "Spāņu Tavernas " stila tusiņa galds. :D

Kerstyna
Kerstyna 18. jūlijs 2014 17:33
2882

 Īstā  Spāņu tavernā viesis var iebaudīt to, ko ir paņēmis līdzi :D

 Tā kā man dzimšansdiena un vārdadiena ir vienā dienā un vasaras vidū, tad viss notiek ārā. Viesi laipni lūgti ierasties ar groziņiem, bet  no manis trauki, galds un atmosfērs :D... Un zaļais jumts arīdzan.

 Bet, galds tomēr  nav tukšs. Ir reizes, kad es savu Slinkumu iestumju aiz ledusskapja. 

Vienmēr ir dārzeņu plate ar vismaz divām mērcēm - majonēzes - jogurta ar ķiplokiem un  krējuma - mārrutku, ar citronpipariem.  tad otra plate ar visādiem cietajiem žāvējumiem un sinepju - medus mērcīti.

 Mērces pēc garšas un izjūtas... manuprāt, divas vienādas nekad nav sanākušas :)

Obligāta komponente ir ķilavmaizītes manā gaumā. Ko tādām vajag?

 Hanzas rupjmaizi - to kurai taisnstūra šķēles, no vienas šķēles 4 maizītes. Helmans majonēze un tikai Helmans, ķilavu filejas  - "Sievas  buča ", "Vīra buča", paipalu oliņas un kanapē iesmiņi. Maizes riku sagriež 4 daļās, uz katras daļas liek tējkaroti majonēzes uz tās  ķilavā smuki ietītu paipalu oliņas pusīti un to visu piesprauž pie maizītes ar iesmiņu.

 Vēl taisu maizītes ar tunci, kausētu sieru, zaļumiem. Tām vajag frančmaizi, drusku apceptu, tunci savā sulā, mīkstu kausēto sieru, daudz dilles. Visu samaisa kārtīgi, liek uz maizītēm, dekorē ar dilli. 

Saldajā lieku parasti  "Ogu - zefīra - skābā krējuma" kārtojumu, arī "Rupjmaizes kārtojumu", tikai putukrējuma vietā lieku biezpienu saputotu ar jogurtu , kūkas man nekad nav pašai :D To vienmēr kāds atnes... groziņā :D

 Un slinkos cepumus ... Nopērku saldēto kārtaino mīklu un sacepu standziņas ar visu ko virsū....

 Visu vainago labi atdzesēts vīns.... sārts un balts.

 Un pats pats galvenais visos svētkos ir labs atmosfērs :)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
bepsis 10. augusts 2014 18:24

Baltais vīns tiešie laikā...

Nikte 19. jūlijs 2014 11:55

:P(Y)

VesmaSk 18. jūlijs 2014 17:37

(Y);)