Latvijas iedzīvotāji aicināti iepazīt Gruzijas vīnus

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 18. septembris 2020 15:48
149

Nedēļas garumā, jau no vakardienas līdz nākamās nedēļas trešdienai, 23. septembrim, tirdzniecības centrā “Akropole” projekta “Iepazīsti Gruzijas vīnus” ietvaros norisinās pirmā Gruzijas vīnu degustācija. Tā tiek realizēta informatīvās kampaņas ietvaros, lai iepazīstinātu Latvijas iedzīvotājus ar plašo piedāvājumu un lauztu līdz šim pastāvošos stereotipus par Gruzijas vīniem.  

Vecinot Latvijas un Gruzijas savstarpējo sadarbību, kopš šī gada vasaras, Latvijā tiek īstenota informatīvā kampaņa, lai iepazīstinātu mūsu valsts iedzīvotājus ar vienu no senākajām Gruzijas tautsaimniecības nozarēm – vīna darīšanu. Sadarbojoties ar Gruzijas zemkopības ministriju, Latvija kļuva par pirmo Baltijas valsti, kurā tiek organizēti pasākumi, lai sniegtu iespēju izgaršot un iepazīt Gruzijas vīnus, kas radīti pēc senām un izkoptām tradīcijām. Šobrīd Gruzijā vīni tiek darināti no vairāk nekā 500 dažādām vīnogu šķirnēm, izmantojot dažādas vīnu darīšanas metodes. Ņemot vērā to, ka Latvijā pieejams tikai neliela daļa no plašā sortimenta, projekta ietvaros vīnu piedāvājumu Latvijā plānots paplašināt. 

Līdz pat 23. septembrim, tirdzniecības centrā “Akropole” veikala apmeklētājiem no plkst. 12:00 – 20:00 ir iespēja viesoties degustācijas stendā, lai iepazītu, izgaršotu Gruzijas vīnus un atrastu savām garšas kārpiņām tīkamāko. Degustācijas, projekta ietvaros, drīzumā gaidāmas arī citos Latvijas tirdzniecības centros, lai plašāk iepazīstinātu iedzīvotājus ar bagātīgo Gruzijas vīnu garšas buķeti. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies