Kādu vīnu izvēlēsies?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 31. jūlijs 2017 13:53
635

Veikala vīna plaukti ir pārpildīti. Piedāvājumā ir visdažādākās vīnu šķirnes no visām pasaules malām, balti, rozā, sarkani un dzirkstoši, ar askētiskām etiķetēm un īsti dizaina šedevri, cenas, sākot no mazbudžeta variantiem līdz pat...

Noskaidro, ko vīna izvēle stāsta par tevi.

Chardonnay

Tev ir plaša sirds. Tu dievini siltu laiku un pludmales priekus. Tu visiem saki, ka tev riebjas Teilores Sviftas mūzika, bet slepenībā to klausies - vadot auto vai gatavojot maltīti.

Riesling

Pirmajā brīdī tu vari būt kautrīga, bet tiklīdz esi iesildījusies, tu kļūsti par kompānijas dvēseli - ar interesantām sarunām un jautriem jokiem. Tev patīk lielpilsētas spožums, bet neatsakies arī no mierīga vakara mājās, lasot grāmatu. Tev garšo augļu konfektes. Mīļākais mājdzīvnieks - kaķis.

Pinot Grigio

Tu esi ātra un izlēmīga. Tu zini, ko tu vēlies. Tu zini, kā to iegūt. Tev riebjas runāšana riņķī un apkārt. Tiešums ir tavs ikdienas sabiedrotais. Tev nepatīk liekuļot, tāpēc apkārtējiem visu saki tieši. Ja tev kaut kas nepatīk, tu nespēj klusēt.

Sauvignon Blanc

Tu esi gardēde. Vienmēr nolūko jaunākos restorānus, kur var dabūt gardu maltīti. Tu esi mierīga un savākta. Tu centies būt aktīva, bet tomēr jūties vainīga, ka regulāras fiziskās aktivitātes un joga nav tava stiprā puse. Mīļākais gadalaiks - rudens.

Moscato

Tu esi atraktīva, dievini dejošanu. Tu pievelc cilvēkus un jautrības kā magnēts. Tu mīli dzīvniekus un romantiskas komēdijas. Lai arī reizēm tev galvā svilpo vējš, tomēr tu esi gudra un gandrīz vienmēr punktuāla.

Zinfandel

Tu neesi īpaša vīna cienītāja. Tu dzer vīnu tikai tad, ja tiešām nav citas izvēles. Tev patīk populārā mūzika, bet 80.to gadu mūzika tev uzdzen nostalģiju pat tad, ja tu neesi no tā laika. Tu droši valkā košas drēbes, kuras perfekti atbilst tavai krāsainajai personībai.

Šampanietis

Tu zini, kā svinēt dzīvi un nepieņem nekādus aizbildinājumus, lai to nedarītu. Šampanietis tev garšo, jo tā burbulīši tev atgādina tavu dzirkstošo personību. Cilvēkiem patīk uzturēties tavā kompānijā un strādāt ar tevi. Tu esi kompānijas dvēsele.

Cabernet Sauvignon

Tu esi piezemēta un prātīga. Tu esi inteliģenta. Cilvēki labprāt vēršas pie tevis pēc padoma. Attiecībās tu esi uzticīga un centies būt lieliska partnere gultā.

Malbec

Tu esi neticami gudra un ambicioza. Tu novērtē labu mākslu, mūziku un cilvēkus. Tu vari būt klusa lielā kompānijā, bet kad tu sāc runāt, visi ieklausās. Tu proti uzklausīt citus. Tu esi lieliska mīļākā.

Pinot Noir

Seksīga. Tu esi noslēpumaina, pikanta un pavedinoša. Cilvēkus piesaista tavs dabiskums. Tajos brīžos, kad necenties apburt un pavedināt visus apkārtējos, tu labprāt snaud mīkstā un smaržīgā gultā.

Merlot

Tu esi gudra un laba draudzene. Tu labprātāk paliec mājās un sarīko viesības nelielam draugu lokam. Tev patīk sacensties. Tev patīk visi dzīvnieki, bet priekšroku dod suņiem. 

Chianti

Tu esi sirsnīga un atvērta personība. Tu esi tuva ar ģimenes locekļiem un draugiem, centies viņus aizstāvēt un pasargāt. Tev patīk apkampieni. Tev ir iecienītākais restorāns, uz kuru tu dodies regulāri. Tev ir maiga sirds.

Shiraz

Tu esi jautra un patiesa. Tu smiesies par jokiem, ja tie tiešām būs smieklīgi. Tev garšo sarkanā gaļa. Tu noteikti neesi veģetāriete. Tu izbaudi siltu laiku, tev patīk garas pastaigas un mainīgas ainavas. 

Bordeaux

Tev ir izsmalcināta gaume. Tev patīk dārgas un smalkas lietas dzīvē. Tev nepatīk lieli suņu un dzīvnieku radītā nekārtība. Tev patīk ceļot. Tu novērtē izcilu mākslu, mūziku un labprāt pievērsies mākslas priekšmetu kolekcionēšanai.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 1. augusts 2017 12:30

desmitniekā (Y)

Kerstyna 31. jūlijs 2017 16:01

Mjāāāā... Pa smalko... bet man Merlots garšo reizēm, Šardonē tāpat, priekšroku dodu Čīles baltvīniem un nebaidos šā vārda - lētajiem, saldajiem augļu vīniem :) Manā izpratnē -ja dzer vīnu, tad tādu, kas patiešām garšo, nevis to, kas skaitās smalki, jo vīnu bauda un nav nozīmes, cik tas lēts , dārgs, smalks, robusts... Galvenais ir - lai garšo :)