Kā papildināt ikdienas ēdienkarti ar bodykey by NUTRILITE™

Linduchy
Linduchy 3. novembris 2018 12:00
1454

Oktobris beidzot ir noslēdzies! Kāpēc beidzot? Jo tas, nudien, bija viens pamatīga stresa mēnesis. Ja citiem cilvēkiem stresa laikā apetīte pazūd, man ir tieši pretēji - es stresu apēdu.

Godīgi sakot, striktu diētu ievērošana nav domāta man. Pirmkārt, ja es nemitīgi jūtu izsalkumu, es kļūstu neciešama (tāds riktīgs pūķis). Otrkārt, es esmu 100 % pārliecināta, ka īstermiņa diētas, lai nomestu x kilogramus, ir tikai un vienīgi stress mūsu organismam, kas nedod rezultātu ilgtermiņā. Treškārt, es esmu iemācījusies pieņemt sevi ar visām mana ķermeņa nepilnībām (haha, pareizāk sakot - pilnībām), lai arī ko kāds teiktu vai domātu. Katram savs ideālais svars un izskats. Viena sieviete būs laimīga, sverot 80 kg, bet cita būs mūždien neapmierināta arī tad, ja svars ir 50 kg. Lai nu kā - katram savs! 

Bet, lai nemitīgā stresa laikā, kad esmu gatava apēst mamutu pat pl. 23:00 vakarā, vismaz kaut kā mēģinātu saturēt sevi rāmjos un arī izvairītos no nemitīgās bada sajūtas, ikdienas ēdienkartē iekļāvu Amway zupas bodykey by NUTRILITE™. 

Izmēģināju bodykey by NUTRILITE™ Āzijas stila vistas zupu un šampinjonu zupu.

Ātri un ērti

Abas zupas ir ātri un ērti pagatavojamas - šķīvī jāieber 3 kausiņi pulvera un jāpievieno 300 ml karsta ūdens. Atgriežoties mājās ap 22-23 vakarā (kas oktobrī bija diezgan regulāra padarīšana), Amway zupas bija īsts glābiņš, jo ātri varēju pagatavot siltu ēdienu, neraizējoties par to, ka tas būs pārāk smags pirms nakts miega.

Vitamīni un minerālvielas

Amway bodykey by NUTRILITE™ zupas ne tikai labi garšo, bet arī satur 13 vitamīnus un 11 minerālvielas. Katra porcija nodrošina vienu trešdaļu no vitamīnu un minerālvielu ieteicamās dienas devas. Zupu sastāvs veicina normālas ķermeņa funkcijas - enerģijas vielmaiņu, makrouzturvielu vielmaiņu, gremošanas enzīmu un muskuļu funkcijas. Nesatur mākslīgos aromatizētājus, krāsvielas un konservantus, glutēnu, palmu eļļu, ĢMO sastāvdaļas.

Ir varianti!

Diētas mēdz būt diezgan vienmuļas. Bet man nepatīk katru dienu ēst vienu un to pašu. Tas ir garlaicīgi! Un dzīve ir pārāk īsa, lai liegtu sev dažādību.

Amway piedāvā divus bodykey by NUTRILITE™ zupas veidus - Āzijas stila vistas zupu un šampinjonu zupu ar pētersīļiem.

Ja runājam par pagatavošanas veidu, kas ir minēts uz produktu iepakojuma, tad tīri zupas veidā man labāk garšoja Āzijas stila vistas zupa, jo tā garšo ļoti līdzīgi īstai vistas zupai, bet ar nedaudz pikantu piegaršu. Savukārt sēņu zupa ar pētersīļiem tika baudīta gan zupas veidā, gan citos veidos, jo tā tak esmu es - man patīk eksperimentēt virtuvē. Šiem izmēģinājumiem gan nav nekā kopīga ar diētu svara samazināšanai. Kad ir pārāk daudz darba un liela slodze, man nav daudz laika, ko varētu veltīt virtuvei un ēdiena gatavošanai, tāpēc tādos brīžos es novērtēju iespēju ātri pagatavot kaut ko garšīgu, veselīgu un siltu.

20181103114234-18674.jpg

Amway bodykey by NUTRILITE™ šampinjonu zupa izrādījās lielisks veids, kā ātri pagatavot gardu sēņu mērci, ja mājās nav neviena paša šampinjona. Apcepu uz pannas žāvētas gaļas gabaliņus ar sīpoliem un saulē kaltētiem tomātiem, tad pievienoju bodykey by NUTRILITE™. Mērce gatava! Lieliski garšo gan ar brūnajiem rīsiem, gan ar grūbām. 

Mūsmājās viens no iecienītākajiem ēdieniem ir kartupeļu biezenis. Taču biezenis bieži vien piedzīvo modifikācijas, jo man nekad nav miera. Arī šoreiz tapa pavisam jauns kartupeļu biezenis - ar šampinjonu, pētersīļu un čili piparu pulvera papildinājumu. Sātīgi, garšīgi un supervienkārši - atlika vien biezenim pievienot bodykey by NUTRILITE™ šampinjonu zupas pulveri un čili piparu pulveri. Un tam visam bonusā vēl saulespuķu mikrosalāti. Tas ir kaut kas, bez kā es vispār vairs nespēju iedomāties sava ledusskapja saturu. 

Noslēgumā vien varu piebilst, ka bodykey zupām nepiemīt sintētiska un specifiska garša. Tām ir patīkams aromāts un krēmīga tekstūra. Lielisks risinājums, ja vēlies siltu maltīti vēlu vakarā, darbā vai ceļā, jo viss, kas tev ir nepieciešams, ir vien zupas pulveris un karsts ūdens. Viena zupas porcija satur aptuveni 200 kalorijas, bet arī visus nepieciešamos vitamīnus un minerālvielas, līdz ar to šīs zupas noteikti var iekļaut ikdienas uzturā tās, kuras vēlētos samazināt ķermeņa svaru.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies