Jaunums visā pasaulē “KITKAT Ruby” – ceturtais šokolādes veids – tagad arī Latvijā!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. maijs 2018 09:38
473

Latvija kļūs par vienu no Eiropas valstīm, kur veikalu plauktos blakus tumšajai, piena un baltajai šokolādei parādīsies ceturtais šokolādes veids – “Ruby” jeb tumši sarkanā šokolāde. Pēc veiksmīgās debijas Japānā un Korejā šā gada janvārī “Nestlé Baltics” atklāj jauno “KitKat Ruby” arī šokolādes cienītājiem Latvijā.

80 gadus pēc baltās šokolādes ražošanas uzsākšanas, Šveices šokolādes ražotāji “Barry Callebaut” ir radījuši jaunumu – “Ruby” šokolādi, kas izgatavota no Ruby kakao pupiņām. Ruby šokolādi īpašu padara tieši tās intensīvā ogu un augļu garša, kas iegūta bez jebkādu aromatizētāju vai krāsvielu pievienošanas. Jaunā recepte tika izstrādāta vairāk nekā desmit gadus. “KITKAT” ir pirmais zīmols pasaulē, kas piedāvā ”Ruby” šokolādi.

Jaunās šokolādes pirmā partija jau ir ceļā uz Latviju. Oficiāli šī būs pirmā reize, kad Latvijas patērētājiem būs iespēja iegādāties jauno “Ruby” šokolādi.

Latvieši ir atvērti inovācijām

“Latvijas šokolādes tirgus ir atvērts inovācijām – pēdējā laikā ražotāji piedāvā arvien negaidītākas un interesantākas garšas, tāpēc šobrīd ir ļoti piemērots laiks, lai piedāvātu kaut ko pilnīgu jaunu, ko nogaršot ikkatram, – ceturto šokolādes veidu. Pēc “Ruby” šokolādes radīšanas “Nestlé“ globālajām komandām vajadzēja vien četrus mēnešus, lai izstrādātu no tās pirmo produktu. Mēs ar saviļņojumu piedāvājam šo jaunumu patērētājiem,” saka “Nestlé Baltics“ personāla un korporatīvo lietu vadītāja Ariana Rastauskaite.

Jaunās “Ruby” šokolādes mērķa grupa Latvijā tiek apzīmēta kā  “apķērīgi atklājēji”. Tie ir cilvēki vecumā no 20 līdz 40 gadiem, kuriem patīk izmēģināt jaunas lietas. Tomēr, kā atzīmē A. Rastauskaite, šis ir lielisks jaunums visiem šokolādes mīļiem. 

20180508093801-44331.jpg

Milzīgi panākumi Japānā

Nākot klajā ar šo jauno produktu, pasaulē lielākā fasētās pārtikas kompānija “Nestlé” turpina iepriecināt patērētājus ar iespējami labākiem produktiem, risinājumiem un pakalpojumiem, kas ir daļa no uzņēmuma premium segmenta paplašināšanas stratēģijas.

Pirmoreiz pasaulē “KITKAT Chocolatory Sublime Ruby” šokolādes tāfelītes parādījās Japānas un Korejas tirgū š.g. 18. janvārī. “Ruby” šokolāde izraisīja milzīgu interesi – katru dienu pirmās nedēļas laikā šokolādes tāfelītes specializētajos veikalos tika izpirktas 30 minūšu laikā. 

Japānā iespējams nogaršot vairāk nekā 350 dažādu KITKAT šokolādes veidu, piemēram, ar zaļo tēju, vasabi vai pat suši. Šeit tirgus ir nobriedis un patērētāji kāro izbaudīt jaunas un interesantas garšas —tādēļ “KITKAT Ruby” debija Japānas tirgū bija loģiska izvēle. Arī specializētais šokolādes veikals “KitKat Chocolatory” Japānā tika izvēlēts apzināti, ņemot vērā līdzību starp Japānā ražotā, visā pasaulē populārā “KitKat” zīmola ekskluzīvāko līniju un jaunumu – “Ruby” šokolādi. 

Investīcijas jaunās ražotnēs

Nākot klajā ar jauno “Ruby” šokolādi, “Nestlé” paziņoja arī par ieceri modernizēt savu ražotni Hamburgā-Vandsbekā, Vācijā, ieguldot tajā 40 miljonus eiro. Šobrīd tā jau ir lielākā “Nestlé” šokolādes fabrika Eiropā. Šeit ražos arī “KITKAT Ruby” šokolādi Eiropas tirgum.

Pēc tās Eiropas debijas Lielbritānijā šā gada 16. aprīlī, tuvākajos mēnešos “KITKAT” šokolāde nonāks arī citos Eiropas tirgos. Latvijā jaunā šokolāde būs pieejama lielākajos mazumtirdzniecības tīklos jau š.g. maijā.

Nestlé ir pasaulē lielākā pārtikas un dzērienu kompānija, kas darbojas 189 pasaules valstīs. Tās 323 000 darbinieku ir uzticami Nestlé mērķim – veicināt dzīves kvalitāti un dot savu ieguldījumu veselīgākā nākotnē. Nestlé piedāvā plašu produktu un klāstu cilvēkiem un viņu mājas mīluļiem visā mūža garumā. Kompānijai ir vairāk nekā 2000 zīmolu – no globālajām ikonām Nescafé vai Nespresso līdz vietējiem iecīnītajiem zīmoliem, tādiem kā Vittel, After eight, Lion. Kompānijas darbību virza tās Uztura, veselības un labsajūtas stratēģija. Nestlé galvenā mītne atrodas Vevejas pilsētā Šveicē, kur kompānija tika nodibināta pirms vairāk nekā 150 gadiem. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies