Jaunums Latvijas tirgū "19 Crimes" Austrālijas vīna zīmols!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. marts 2019 10:03
542

Austrālijas vīna zīmols „19 Crimes" atgriež mūs Anglijā - 18. gadsimta sākumā, kad valstī valda plaši izplatīta noziedzība un nabadzība.
Tika izveidoti 19 likumi, par kuru pārkāpumu izdarīšanu, sekoja ilgs un sarežģīts brauciens ar kuģi prom no dzimtenes. 
«19 Crimes» kļuva par noziedzniekiem - kolonistiem! Pēc pārliecības, kā britu zagļi, kas bija vainīgi vismaz vienā no 19 noziegumiem, tika sodīti dzīvot Austrālijā, nevis ar nāvi. Šo sodu ar "transportēšanu" uzsāka 1788. gadā, un daudzi no likumu pārkāpējiem mira jūrā. 
No 1788. līdz 1868. gadam Lielbritānijas valdība uz dažādām Austrālijas kolonijām nogādāja 162 000 ieslodzītos.

«Tikai tie, kuri ir bijuši bāros un dzirdējuši velna dusmas, un šausminošās izmisuma skaņas, var iztēloties tās šausmas,ko piedzīvoja aizturētie, kas nonāca uz kuģa» citāts no John Boyle O'Reilly dienasgrāmatas.

Ik viens tēls uz vīna etiķetes ir kāds, kas piedzīvoja šo šausminošu ceļu pom no dzimtenes. 
Bezmaksas tālruņa lietotne: "Living Label" ir izveidota, lai palīdzētu jums izdzīvot un uzzināt ieslodzīto stāstus, kurus viņi izstāsta paši, katrs par savu dzīves stāstu.

Zīmols ir kļuvis par dinamisku un strauji augošu vīnu zīmolu ne tikai Latvijā, bet visā Pasaulē. Jau šodien tie ir tuvu 43 386 sekotāji FaceBook profilam un 20 600 Instagram sekotāji.

Latvijas gala patērētājiem vīni ir pieejami dažādos veikalu tīklos, kā arī restorānos, kafejnīcas.
Kopā tie ir 4 dažādi sarkanvīni un tikai viens baltvīns, kas veidots no 100% Chardonnay šķirnes vīnogām. 

Visu februāri un martu šie īpašie Austrālijas vīni – "19 Crimes" – specializēto alkoholisko dzērienu veikala tīkla "Latvijas balzams" 47 veikalos visā Latvijā nopērkami par īpašu iepazīšanās akcijas cenu 8,59 EUR (pamatcena 11,69 EUR).

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies