Jaunu beļģu šokolādes "Kārums" biezpiena sieriņu ražošanā "Food Union" investē 625 tūkstošus eiro

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 30. janvāris 2019 11:59
683

Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” ir paplašinājis iemīļotā zīmola “Kārums” sortimentu ar jaunu produktu kategoriju, pirmo reizi radot jaunas formas biezpiena sieriņus ar pildījumu un beļģu šokolādes glazūru. Investīciju apmērs, kas ieguldīts jaunumu izstrādē un palaišanā tirgū, tai skaitā jaunās ražošanas līnijas iegādē, kas uzstādīta “Food Union” svaigo piena produktu Izcilības centrā, ir gandrīz 625 tūkstoši eiro. 

Kopumā uzņēmums ir radījis trīs jaunus “Kārums” biezpiena sieriņus – ar šokolādes gabaliņiem un ar sāļās karameles pildījumu tumšās beļģu šokolādes glazūrā, kā arī ar aveņu- granātābolu pildījumu baltās beļģu šokolādes glazūrā. Jaunajiem sieriņiem piemīt ne tikai izsmalcināta garša, bet arī jauna forma, kā arī tuvākajā nākotnē plānots ieviest īpašu iepakojumu ar atvēršanas lentīti, tādējādi padarot produktu vēl piemērotāku ērtai ēšanai ikvienam kārumniekam.  

Biezpiena sieriņš “Kārums” – tas ir leģendārs pašmāju deserts, kura klāstu nolēmām papildināt ar vēl izsmalcinātākas garšas sieriņiem un ērtu iepakojumu steidzīgām ikdienas gaitām. Jaunie sieriņi ar beļģu šokolādes glazūru ir sākums vairākiem jauninājumiem kā biezpiena sieriņu kategorijā, tā arī citu pa ceļam baudāmo našķu segmentā, kurus plānojam ieviest līdz ar svaigo piena produktu Izcilības centra attīstību,“ stāsta Ieva Ražinska, „Food Union“ mārketinga direktore.

Būtiski, ka visu “Kārums” sieriņu galvenā sastāvdaļa ir biezpiens, kuru “Food Union” piena meistari gatavo no Latvijas zemnieku augstvērtīgākā piena. Kopumā “Kārums” zīmola klāstā ir vairāk nekā 45 produkti –  biezpiena sieriņi, jogurti, dažādi biezpiena, jogurta un saldā krējuma deserti, svaigie sieri, saldais krējums un sviests. 

Jaunie “Kārums” biezpiena sieriņi ar beļģu šokolādes glazūru jau ir nopērkami tirdzniecības tīklos Rimi, Maxima, Elvi, Mego, AIBE, Lats, universālveikalā Stockmann, Narvesen, degvielas uzpildes stacijās Neste un tuvākajā laikā tie būs pieejami arī citās tirdzniecības vietās visā Latvijā.

ParFood Union

Food Union ir lielākais piena pārstrādes uzņēmums Latvijā, kā arī vadošais saldējuma ražotājs Baltijas valstīs. Food Union grupa apvieno trīs lielākos piena pārstrādes un saldējuma ražošanas uzņēmumus Latvijā – “Rīgas piena kombināts”, “Valmieras piens” un “Rīgas piensaimnieks”, lielāko saldējuma ražotāju Igaunijā “Premia”, lielāko saldējuma ražotāju Dānijā “Premier Is” un saldējuma izplatītāju “Hjem Is”, saldējuma ražotāju Norvēģijā “Isbjørn Is”, saldējuma ražotāju Rumānijā “Alpin57Lux” un saldējuma ražotāju Baltkrievijā “Ingman Ice Cream”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies