Hiperkeri ātrās vakariņas

hiperkeri
hiperkeri 20. novembris 2014 10:00
4199

Sveikas!
šoreiz man priekš Jums ir ātrā(slinkā) recepte,kad gribas izēsties.garšīgi izēsties- piedāvāju,protams,garšīgu vegānisku variāciju,gan arī saldu našķi.Gaļas mīļotājiem iesaku rullīti ar kādu garšīgu medījuma gaļiņu,kraukšķīgiem gurķīšiem iekšā un sinepēm.

Tātad.Pie darbošanās.

Pamats,kas dos kraukšķi un visu saturēs kopā-Filo mīkla. Nopirku Rimi veikalā pie saldētajām mīklām,pusfabrikātiem- kur jau tie visi stāv. Tā gatavota no miltiem,sāls un kokosriekstu eļļas- tas man der,nekā no pieniem vai olām.(p.s. update- 2 mēnešu laikā tiku vaļā no pumpām.tas viss-no piena,gaļas un olām. Pašlaik nodarbojos ar tekstūras uzlabošanu,intensīvu mitrināšanu.Nesen arī bija tas episkais brīdis,kad pirmo reizi manā apzinātajā mūžā varēju nelietot pretpumpu līdzekļus. Esmu lepna:) Tātad-pierādījumam- viena smuka bilde:)

20141120094704-75272.jpg

un.ps2-es nedzīvoju badā. esmu pat dabūjusi 1 kg klāt savai pastāvīgajai masai. Tas man ir nebijis sasniegums:))

jā.tā bija liela atkāpe no tēmas. Tātad- kas ir filo mīkla- ļooooti plānas,taču izturīgas mīklas plēksnītes,sagrieztas aptuveni 15x15cm kvadrātos. parasti izmantotas āzijas virtuvēs.

Ko es lieku iekšā?

Hiperkeri mikslis- sarīvēti burkāni,sarkanie sīpoli, paprika,šampinjoni. Dažiem rolliem pieliku klāt arī konservētu ananāsu gabaliņus. bija baigi labi!

Uzcepam šo maisījumu fiksi uz pannas,nogriežam uguni un ar ēdamkaroti liekam uz Filo mīklas 1plēksnītes. tālāk- vai nu vienkārši aizrullējam vai sākumā pretējos galus salokam ,un otrus 2 pēc tam sarullējam- paslēpjot pildījumu,vai vienkārši- uztaisi sainīti un miers.

Uzlieku uz cepampapīra un krāsnī iekšā uz 5-10 minūtēm, lai mīkla apkraukšķinās. un gatavs!!

Klāt man garšo, šie iemērkti mājas zaļumu- mārrutku mērcītē( augstas kvalitātes eļļa, sīki sakapāti zaļumi, mārrutki, pipariņš, tuč =tuč sāls:D)

Saldajā variācijā- nogriežu 4 cm banāna gabalu,iespraužu tajā savu iemīļoto melno šokolādes gabaliņu un tad ievīstu Filo sedziņā. Johaidī,kur labi sanāca!!!! TIkai pagaidi ,lai mazliet padziest,jo pildījums būs šķirds- skaties,ka neapdedzinies! Man ļoti patika šokolādes izvirdums no šī deserta. Atgādināja Bārnī lācīšus(jā,man savulaik viņi garšoja:D). Klāt īsti nekas neprasījās- ja baigi gribi,uztaisi  riekstu piena- saldētu ogu `saldējuma` kokteili:)

Labu apetīti:)
Vienīgā nožēla pēc vakariņām- ka nesataisīju veselu kalnu ar šiem rullīšiem. Viens var apēst mierīgi 10 rullīšus. Mēs jau smējāmies- vegānu cīsiņi tika izgudroti:D:D 

 

 

Blogo Sieviešu klubā un laimē!

20141120143043-59918.jpg

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 20. novembris 2014 23:17

Vismaz viens apskaidro par to Filo mīklu.
Paldies.
Un - labi izskaties, tiešām :)

hiperkeri 20. novembris 2014 11:29 Cerīte

:$

Cerīte 20. novembris 2014 10:42

ĀAAAAAAAAAAAAAAAA!Skaisti!Gan rullīši ,gan Hiperkeri.

Linduchy 20. novembris 2014 10:17

Gardi un tiiik daudz dažādas variācijas iespējamas :) (Y)
Kompliments par sejas ādu! (party)(F)