Gaisīgās Laša Krēmmaizītes

Noelle
Noelle 25. maijs 2012 08:50
810

Beidzot esmu realizējusi savu šīsnedēļas, teju vai galveno uzdevumu - ēdiena pagatavošanu no šefpavāra noteiktajiem produktiem.

Patiesībā, biju patīkami pārsteigta, kad ieraudzīju izmantojamo produktu sarakstiņu, jo biju gaidījusi ko neparastāku, baidījos, ka būs kādas nekombinējamas lietas, bet jau pirmajā brīdī prātā bija vairākas idejas, ko no minētajiem produktiem varētu pagatavot.

Taču, līdz nonācu līdz galarezultātam un lēmumam, ko īsti gatavošu, nolēmu pārsteigt pati sevi un pagatavot ko tādu, ko vēl nebiju gatavojusi, turklāt, vadoties tikai no savām garšas izjūtām.

Zinu lieliski, ka Filadelfijas siers, mazsālīts lasis un dilles ir ļoti baudāma kombinācija, tādēļ nolēmu tieši no šī varianta vadīties un tam "pieaudzēju" klāt visu pārējo.

Rezultātā man sanāca Gaisīgās Laša Krēmmaizītes.

Protams, zinu cilvēkus, kas nebūt nejūsmo par galetēm un sauc tās par papīra plāksnītēm vai kā tamlīdzīgi, bet man tās patīk tieši tādēļ, ka viņām nav nekādas sevišķas garšas, līdz ar to vairāk izceļas tieši tas, ko saliec uz galetēm virsū.

Tad nu nododu šefpavāra un citu vērtējumam savu radīto ēdienu, kurā izmantotas visas trīs pavāra noteiktās sastāvdaļas - lasis, olas un medus.

Vairāk par recepti uzzini fotoblogā! 

{fotoblog:2491}

Labu apetīti!

Noelle

Šefpavāra pirmais uzdevums: pievienojies 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pikadilija 25. maijs 2012 14:21

interesanti ;)

p.s. a ka ir ja neiesūta kādu recepti? nākošās var sūtīt, kas būs? jo diemžēl mūsmājās neviens lasi neēd, vienīgais vīrišķis ēd mazsālītu bet uz cita veida pat virsū neskatās, bet es neēdu nekādu, ja nesanāks aizbraukt pie vecākiem, ta recepti nevaresu uztaisīt, lai gan ir ideja kā es taisītu, ja būtu kas ēd, bet taisīt taisīšanas pēc, ka neviens neēd ar īsti negribās....

Sieviešuklubs.lv 25. maijs 2012 10:59

Ļoti kārdinošas maizītes - brīvdienās būs jāizmēģina! ;)