Esiet sveicinātas Sieviešu Kluba virtuvē!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 8. marts 2010 00:00
1726

Ar ko Jums asociējas virtuve? 

 {smallpic:1}

Man tā ir kaut kas gaišs, un kaut kas smaržīgs, kaut kas noslēpumains un intrigu uzturošs, līdz galam neizdibināms. Garšīgs. Magnētisku spēku pievilcīgs. Gribās pa atslēgas caurumu palūrēt, pašpikot, nogaršot pa kluso. Atceros, kā es kādreiz braucu ciemos pie mammas, jau sapņojot par to brīdi, kad ārā paliks tumšs, un mēs tumsā vai sveču gaismā sēdēsim virtuvē, ar kūpošām tējas krūzēm, un pļāpāsim par visu ko, sākot ar čūskām un beidzot ar zemūdenēm un dzīves jēgu. Un kā man patika vērot, kā viņa gatavo ēst! Tumsā!

 

Tā bija tik omulīga sajūta, jo tumsa bija draugs. Te man laikam jāpiemin, ka mana mamamma bija akla. Bet kādas viņa pastētes taisīja!! Mmmmm... Un rasolu sagriezt varēja ātrāk par mani, arī pīrādziņi sanāca kā pīrādziņi, kamēr es visādi centos, bet drīzāk tie izskatījās kā mīklas pikucī ievīkstīts speķītis. 

 

Man vēl joprojām tik labi paliek, kad vakariņas ir pagatavotas, gribās iedegt svecīti, uzliet tēju un pasēdēt. Nevis istabā, bet virtuvē. Jo tāda aura nav nekur citur mājā, kāda ir virtuvē. 

 

Sieviešu Klubs bez virtuves nevarētu pastāvēt. Nē - aizmirstiet to stereotipu, ka tas tāpēc, ka sievietes vieta jau ir virtuvē, ar priekšautu priekšā un pavārnīcu rokā. Šādus melus mēs te neatbalstām, jo mums taču nav tikai viena loma dzīvē! 

 

Bet gatavot mums patīk, sevišķi jau tad, kad ir iedvesma. Un šo iedvesmu šeit Sieviešu Klubā varēs noķert, gribu novēlēt - lai Jums tas izdotos, lai Jūs uzzinātu kaut ko jaunu, kaut ko jaunu iemācītos, un vienkārši pavadītu laiku patīkamās sarunās. 

 

Šajā sadaļā runāsim par un ap visu, kas saistās ar virtuvi - par ēdieniem, par receptēm, par veselīgu uzturu, par gatavošanu un baudīšanu, tuvojas pavasaris - radīsim virtuvi dārzā vai meža vidū. Būs speciālistu padomi un ieteikumi. Būs konkursi, dalīsimies ar savām receptēm, savu pieredzi un atklājumiem. Un būs prieks! Lai mums visām kopā izdodas! 

 

Ilze Lipska, Sieviešu Kluba Uztura redaktore

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
olchen 9. marts 2010 00:18

intriga atklāta :) Tiesa, visas meitenes jau nojauta, kas būs mūsu šef-pavāre :) Liels prieks :)

Man virtuve jau kopš bērnības ir atpūtas vieta. Gan gatavojot, gan vienkārši vakarā pieklusētā gaismā dzerot tēju. Virtuvē man visam jābūt pa rokai, man jājūtas ērti, es izbaudu procesu. Ir brīži, kad man viss apnīkst un talkā jānāk vīram, bet tas ātri pāriet un es atkal stājos ierindā :) Ir receptes, kas ir gatavotas gadiem ilgi, ir tādas, ko pagatavoju tikai vienu reizi, ir tādas ko izmēģinu un tie uz ilgu laiku paliek mūsu virtuvē. Man patik meklēt ko jaunu, mēģināt un eksperimentēt :) Tas ir mans hobijs :)

Tagad ir nedaudz neskaidrs- kur sūtīt receptes? Uz MK vai SK? Iesūtīt tās Tev, Ilze, vai Kristīnei?

happy2012 8. marts 2010 22:49

super:)
Es arī pārliecinata biju kā ta būs Ilze-viņai virtuves brīnumi tiešām izdodas:) (Y) kaut arī esmu stradājusi pa pavāru,man kaut kā ne vienmēr ir tās idejas ekspermintēt ar ēdienu!

ilzel 8. marts 2010 21:53

Paldies, Ieviņ! :*

eliton - sūti jautājumus uz e-pastu, skatīsimies, ko varam līdzēt :)

heima 8. marts 2010 20:43

Nu man patīk virtuve-bet ēst taisu tikai īpašus ēdienus,ikdienā mājās gatavo vīrs,jo viņam viss sanāk tik gardi,ka es nemaz nejaucos:))

8. marts 2010 20:30

ar ko man asociējas virtuve?
virtuve - tā ir vieta, kur ar māsām izpausties, tā ir mūsu ģimenes saišu stiprināšana, māsu pasaule, brīnumu fabrika....kādreiz man ļoti nepatika gatavot ēst un likās, ka es to nekad nedarīšu, bet šobrīd es par to vairs neesmu tik droša.
gandrīz katru reizi, kad pie mums ciemos atbrauc vecākā māsa, mēs kopā gudrojam, ko varētu pagatavot, un tad buramies pa virtuvi... un bieži vien es stāvu pie plīts... un man patīk... man patīk radīt BRĪNUMU!
Ilzīt, lai tev daudz iedvesmas un recepšu, šo sadaļu vadot! :*:*:*

elitons 8. marts 2010 18:33

Daudz laimes dzimšanas dienā!
Lai veicās radošajā darbā!

P.S. Nevaru atrast vietu kur varētu uzdot sev interesējušos jautājumus?,un protams pēc tam saņemt izsmeļošu atbildi?!

ilzel 8. marts 2010 17:28

:)
Ja ir kādas idejas, ierosinājumi, gaidīšu vēstules ilze@sieviesuklubs.lv
Un, protams, receptes!!! :)

laimespele 8. marts 2010 16:34

Visas jau meitenes zināja, kas būs galvenā par gardās rubrikas redaktore.
Superīgi, es varēšu kaut ko no tavām receptēm pagatavot.
Šis brīvdienās taisīju melleņu kūku,kura visiem ļoti patika.

Rebeka 8. marts 2010 15:45

Nu tas jau bija skaidrs ka Ilze būs, es biju n99,9% pārliecināta! Viņai vienmēwr kaudze ar interesantām garšīgām receptēm, nemaz nevienu citu neiedomājos!!

8. marts 2010 14:49

Es jau zinaju ka tu busi ta galvena par virtuves lietam=)))

ievukitis 8. marts 2010 14:47

Forši Ilzīt :). Malacis!

nikea 8. marts 2010 14:43

super, tāds priex redzēt Tevi te :) būšu biežs viesis šajā sadaļā, jo aizvien vairāk ēst gatavošana kļūst par manu jauno hobiju :)

rolly 8. marts 2010 14:32

Es tieši tā arī domāju, ka te saimniekos Ilze Lipska noteikti! ;) Apsveicu, Ilze! :)

inesev 8. marts 2010 13:13

Nu, sorry, domaaju, ka te paliek taa pati reghistraacija, kas maaminju klubaa, bet izraadaas, ka jaareghistreejaas pa jaunu. Sorrrrrrryyyy!!!

8. marts 2010 13:11

Oj, tas ieprieksheejais koments bija mans.

8. marts 2010 13:10

Man ljoti patiik receptes, vienmeer kaut ko interesantu pagatavoju no maaminju kluba recepteem, ceru, ka sheit buus daudz garshiigu , vieglu un nedaargu recepshu. Un veel, ljoti patiik, ka viss ir ar fotograafijaam, tad taa uzskataamaak un skaidraak viss.
Lai veicas!!!

sandrulish 8. marts 2010 12:41

:*:*:* Tev izdosies!!!!