Dubultas garšas dubultam baudījumam - radīta jauna “Ekselences” saldējumu rudens kolekcija

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 4. oktobris 2019 13:21
276

Lai rudeni padarītu baudpilnāku, Latvijā vadošās piena pārstrādes uzņēmumu grupas “Food Union” saldējuma meistari ir radījuši jaunu gardēžu zīmola “Ekselence” saldējuma kolekciju. Tajā ietilpst trīs izsmalcināti produkti, kuros apvienotas aktuālākās saldējuma nozares tendences – gan inovatīvas garšu un krāsu kombinācijas, gan šobrīd vispopulārākais porcijas izmērs, gan arī videi draudzīgais iepakojums. Kopējās investīcijas, kas ieguldītas jauno “Ekselences” saldējumu attīstībā, ir ap 50tūkstošiem eiro.     

Jaunās “Ekselences” kolekcijas pamatā ir recepte, kurā pusi uz pusi ir apvienots gaisīgs krējuma saldējums ar īstu augļu un ogu sorbetiem. Ir radītas trīs garšu kombinācijas ikvienai gaumei. Tiem, kuri kāro pēc eksotikas, ieteicams pagaršot “Ekselences” vaniļas krējuma saldējumu ar sulīgo mango sorbetu. Klasisko desertu mīļi noteikti novērtēs jauno “Ekselenci”, kurās apvienots šokolādes krējums saldējums ar saldeno ķiršu sorbetu. Bet tiem patērētājiem par prieku, kuri bija īpaši iecienījuši Latvijas Simtgadei veltīto sarkan-balti-sarkano saldējumu, ir radīts līdzvērtīgas garšas vaniļas krējuma saldējums “Ekselence” ar atsvaidzinošo meža ogu sorbetu. 

Šī gada vasara parādīja, ka pašmāju saldējuma ēdāji ar lielāko prieku izvēlas netipiskas krāsas un garšu kombinācijas, un nemainīgi augsti vērtē saldējumu, kas pagatavots no kvalitatīvākā Latvijas piena un saldā krējuma. Tamdēļ jaunajā “Ekselences” saldējumu kolekcijā apvienojām ne vien kontrastējošas krāsas, bet arī tekstūras. Esam pārliecināti, ka jaunie saldējumi iegaršosies pat visizvēlīgākajiem gardēžiem, jo katru garšu var baudīt atsevišķi vai sajaukt kopā,” stāsta Sandra Usačeva, “Food Union” saldējuma zīmolu vadītāja. 

Nozīmīgi, ka šīs “Ekselences” kolekcijas iepakojuma izmērs un tilpums ir izvēlēts, ņemot vērā patērētāju ēšanas paradumus un videi draudzīgas ražošanas principus. Proti, visi jaunie saldējumi ir pieejami ērtos kartona iepakojumos un šobrīd ļoti populārajās 500 ml porcijās, kas der gan ēšanai draugu lokā, gan baudīšanai vienatnē. 

Jaunie “Ekselences” dublutās garšas saldējumi ir jau nopērkami Latvijas lielākajās tirdzneicības ķēdēs (Maxima, Rimi, Mego, Elvi, Top), kā arī mazajos piemājas veikaliņos. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies