Decembra recepšu konkurss PAGARINĀTS!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. decembris 2016 13:14
1949

Straujiem soļiem tuvojas gada skaistākie svētki – Ziemassvētki. Nav noslēpums, ka īstenam latvietim patīk gardi un sātīgi paēst gan ikdienā, gan svētkos. Tāpēc ir īstais laiks kādam gardam recepšu konkursam.

Gaidīsim TAVAS receptes un bildes gan ikdienas ēdieniem, gan svētku maltītēm. Ja Tu ievēro gavēni, priecāsimies par interesantām un veselīgām receptēm. Un, protams, īpaši novērtēsim, ja Tavā receptē būs izmantotas graudaugu pārslas.

Dalies ar savām receptēm un piedalies konkursā!

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu
  • Izvēlies Receptes sadaļu un tagus Konkursi; Receptes u.c.
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā!  

Konkursa blogu iesūti līdz 26. decembrim (ieskaitot)!

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši TAVU blogu!

Interesantākā bloga autore saņems gardu un veselīgu dāvanu no Dobeles dzirnavnieka

20161206085119-39453.jpg

/attēlam ir ilustratīva nozīme/ 

Par uzņēmumu

AS “Dobeles dzirnavnieks” ir viens no lielākajiem graudu pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas ik gadu pārstrādā vairāk nekā 100 000 tonnas graudu. Graudi pārstrādei tiek iegūti no vietējiem laukiem un rezultāts tiek ekportēts uz daudzām pasaules valstīm.

Darbības virzieni - graudaugu pārstrādes pakalpojumi, pārtikas preču un dzīvnieku barības ražošana, produktu fasēšana un realizācija.

Pārslu ražotnē patlaban top jau 13 produkti. Pilngraudu auzu pārslas, ātri vārāmās auzu pārslas, rudzu, kviešu, miežu, rīsu, griķu pārslas, kā arī trīs, četru un piecu graudu pārslu maisījumi ir sertificēti atbilstoši Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmai “Kvalitatīvs produkts” (rīsu un griķu pārslām ir piešķirta “Bordo karotīte”, pārējām pārslām - “Zaļā karotīte”). Jaunajā ražotnē top arī 3 ekoloģiski produkti – eko pilngraudu auzu pārslas, eko ātri vārāmās auzu pārslas un eko griķu pārslas.

20161206085139-11592.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 18. decembris 2016 17:41

Cik kolosāli!! Priecāšos piedalīties (party)

Ciao 18. decembris 2016 11:23


Pagarinājums būs? Nevar uzspēt visu :$