Ceturtais šefpavāra uzdevums: deserts

15. jūnijs 2012 12:50
702

Projekts "Gatavojam kopā ar šefpavāru" tuvojas noslēgumam. Atlicis tikai viens uzdevums un noslēguma pasākums. Gan pēdējais uzdevums, gan gala pasākums ir saistīti.

CETURTAIS UZDEVUMS

jāpagatavo DESERTS

Ceturtās nedēļas sastāvdaļas var būt

J-E-B-K-Ā-D-A-S

TĀS VARAT IZVĒLĒTIES PAŠI

Recepšu uzdevuma izpildei: līdz 17.jūnijam ieskaitot

Uzdevuma izpildes nosacījumi:

- Ēdiena porcijas izmēram nav nozīmes, tā var būt liela, bet var būt arī pavisam maza;

- Vērtēta tiks ne tikai recepte, bet arī ēdiena vizuālais noformējums un ēdiena pasniegšanas veids;

- Norādiet arī ēdiena nosaukumu;

- Iesūtiet recepti soli pa solim un norādiet, kā gatavot ēdienu (lai to paveiktu, izveidojiet fotoblogu sadaļā GATAVOJAM KOPĀ AR ŠEFPAVĀRU)

- Obligāti iesūtiet receptes anotāciju caur podziņu Kļūsti par Sieviešu Kluba autoru; anotācijā vēlams uzrakstīt pāris vārdus par to,vai viegli vai grūti bija gatavot ēdienu, izdomāt recepti, par ko šaubījies, ko interesantu uzzināji, kāds ēdiens šķita pēc garšas.

UZMANĪBU, UZMANĪBU!!

Desertu degustācija

un noslēguma pasākums

notiks Māmiņu klubā

pirmdien, 18.jūnijā plkst.12:00

Ja jūs plānojat apmeklēt pasākumu, piesakieties, lūdzu, aizpildot anketu zemāk.

Līdzi uz pasākumu vajadzēs atnest desertu, kuru nogaršos pats šefpavārs Jevgēņijs Ponomarjovs personīgi.

Tā kā desertu visticamāk gatavosiet brīvdienās, tad fotorecepti varat iesūtīt 17.jūnijā, galvenais paspēt to izdarīt līdz pusnaktij.

Ja nevarēsiet piedalīties noslēguma pasākumā, tad gaidīsim tavu recepti nedēļas laikā, kā ierasts. Vērtēti tiks visi deserti.

Pasākums būs kopīgs latviešu un krievu portāla gardēdēm, tāpēc tas notiks bilingvāli. Projekta uzvarētāja vārds taps zināms portālos "Māmiņu Klubs", "Мамин Клуб" un "Sieviešu Klubs" 18.jūnijā.

GALVENĀ BALVA

VAKARIŅAS DIVATĀ "PALETTE"

*Šobrīd vada kursus Food Anatomy (Patversmes iela 30/3, laboratorijā profesionālas apmācības Riman, sīkāka infomrācija pa tālruni. 25915969 vai e-pastu anatomy.f@gmail.com).

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies