“Staburadze” apliecina savu meistarību, paplašinot sortimentu ar Zefīra torti

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. septembris 2016 15:20
1684

Vadošais konditorejas un uzkodu uzņēmums Latvijā “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ar leģendāro zīmolu “Staburadze” sācis jaunas un Latvijas tirgū nebijušas tortes izgatavošanu, paplašinot sortimentu ar mūsdienīgu un unikālu Zefīra torti.

Iedvesmojoties no pasaules tendencēm un veicot vērienīgas tirgus izpētes, “Staburadze” tehnologi ir ieguldījuši milzīgu darbu, lai rastu gardāko kombināciju saldai, bet vieglai un gaisīgai tortei no divām galvenajām izejvielām – zefīra un bezē. Šo sastāvdaļu kombinācija rada neatkārtojamu garšas buķeti, bet vienlaikus arī ideālu našķi, kura baudīšanu neaptumšos sirdsapziņas pārmetumi.

Tā ir ne vien debešķīgi garda, bet arī izskatās brīnišķīgi. Absolūti katra torte ir unikāls roku darbs, kas tiek gatavots ar mīlestību un “Staburadze” meistaru rūpīgu pieskārienu. Atdziestot siltam zefīra krēmam, kas savijies ar gaisīgu bezē un īstiem “Laima” melleņu zefīriem, veidojas tortes īpašā, autentiskā forma, kura kopā ar maigi violetajiem pasteļtoņiem, padara to par gaumīgu un mūsdienīgu konditorejas šedevru,” skaidro Orkla Confectionery & Snacks Latvija” sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša. 

Jaunā Zefīra torte būs īsts baudījums saldummīļiem, jo tā ir patiesi salda, mutē kūstoša maģija, kas labi garšos arī kopā ar tasi rūgtas kafijas, svaigām ogām vai ogu mērci. Šai tortei ir salīdzinoši maz kaloriju, jo viena porcija veido 187kcal, kas salīdzinājumā ar šokolādes un dažādu krēmu pildītām tortēm, ir divreiz mazāk.

“Ieviešot jaunus produktus, mūsu galvenā prioritāte ir nodrošināt nemainīgi augstākās kvalitātes produktus, kas izgatavoti pēc “Staburadze” meistaru rūpīgi izstrādātām receptēm, izmantojot labākās izejvielas,” papildina Lineta Mikša.

No 2016. gada 15. septembra Zefīru torte ir pieejama visos “Laima” saldumu tirdzniecības veikalos un lielākajos “Rimi” un “Maxima” veikalos. 

Zīmols “Staburadze” pastāv ar mērķi būt daļai no svētkiem vienmēr un visur, tādēļ jau gadiem “Staburadzes” tortes un kūkas ir svētku simbols, atzīmējot īpašus notikumus vai vienkāršas ikdienas svinības. 

“Staburadze” ir vadošais konditorejas zīmols Latvijā, kas atdzīvina senas Latvijas tradīcijas, stāstu par mīlestību, pieredzi un meistarību. Zīmola “Staburadze” piedāvāto produktu klāstā ietilpst tortes, kūkas, kūciņas, kēksi un citi saldie našķi. “Staburadze” konditorejas meistari ik dienas izgatavo aptuveni 13 tūkstošus toršu, pirmssvētku laikā to skaists sasniedz pat 17 tūkstošus. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 22. septembris 2016 17:33 VIT@

aga, šobrīd mani nevar laist uz veikalu...es noteikti to nopirktu :D

Ciao 22. septembris 2016 16:09

bilde izskatās tā kūka nenormāli garda :P