Ziemas harmoniskā Gongu nakts

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2017. gada 26. janvāris, 16:09:06
Ziemas harmoniskā Gongu nakts
28. janvārī Labo Sajūtu Laboratorijā notiks Gongu nakts jeb pudža. Visas nakts garumā harmonizēsim sevi, atbrīvosimies no stresa un saspringuma, gūsim mieru un jaunus spēkus Gongu un citu mūzikas instrumentu pavadībā.
 
Gongu nakts jeb pudža ir ļoti dziļš, dziedniecisks transformācijas process. Tā ir iespēja ilgstoši atrasties harmoniskā skaņu telpā, kurā notiek labvēlīgas izmaiņas fizioloģijā, enerģētikā un domāšanā.
 
Gongu pudža sākas kā gongu terapijas seanss – mūs maigi noskaņo dziedošie tibetas trauki, zvaniņi, lietus skaņa, kalimba, flauta un citi arhaiskie mūzikas instrumenti. Pievienojas Gongu skaņas, kas skan visu nakti kā viegla šūpuļdziesma bez skaļiem viļņiem. 
 
Gongu klusā, mierīgā un dziļā skaņa sasniedz pašus tālākos dvēseles stūrīšus, nomierina un atbrīvo, māca un rāda ceļu. Šajā mierā mums vieglāk sajust savu iekšējo gudrību un garīgo avotu. Tuvāk rītam pamosties palīdzēs dziedošie trauki, skaidrās koši skaņas un šruti dziesma.
 
Gongu pudžas dalībnieki guļ dažādajās skaņās visas nakts garumā, kamēr Gongu meistares: Marija Mežecka, Jelena Avdjukeviča, Tatjana Titareva parūpēsies par neaizmirstamu piedzīvojumu ikkatram.
 
Gongu nakts notiks: 28. janvāra plkst. 22.00 – 29. janvāra plkst. 6.30 Labo Sajūtu Laboratorijā.
 
Iesakām vilkt ērtu apģērbu gulēšanai, ņemt līdzi spilvenu, sedziņu, mīkstāku matraci, ja ir nepieciešams.
Labo Sajūtu Laboratorija nodrošina: paklājiņu, pledu, tēju, ūdeni.
 
Maksa: 30 EUR (vieta ir nodrošinātā tikai, ja ir veikta priekšapmaksa).
 
Savu dalību piesaki:
Labo Sajūtu Laboratorija / Nava Yoga
+371 29 330 280,
Brīvības gatve 214b-504 (5.st.), Rīga
birojs@navayoga.lv
www.navayoga.lv