Viss ir iespējams. Minūtes rit..

nosiguldas
nosiguldas 13. augusts 2010 12:34
509

Ir 6.00 no rīta, man ir 15 minūtes, lai pamostos un sakārtotu savas domas jaunai dienai.

 

 

 

6.15 dodos uz virtuvi kamēr ūdens vārās tējai, gatavoju piena maisījumu savai mazajai meitiņai.

 

6.20 neliela rītarosme un duša- patīkama ķermeņa eļļa, meikaps, frizūra. Tas ir laiks man pašai, mājās ir klusums, visi guļ, varu nesteidzīgi paskatīties spogulī vēlreiz pārdomāt darbu plānu visai dienai.

 

6.50 īstais laiks tējai, brokastīm un vitamīnam.

 

Ir 7.00 Samīlēju gulošo mazulīti un pamodinu vīru.

 

Līdz vilcienam 1.km, 7.23 esmu vilcienā, tagad var tā pa īstam pamosties un veltīt laiku sev. Parasti izpildu elpošanas vingrojumus ( uz 8 ieelpa caur degunu, izelpa uz 8 caur muti) iemācījos to, kad gaidīju savu mazulīti, sākumā domāju kas tad tas ir, īstenībā sākumā nemaz uzreiz nesanāca.

 

Tad izvingrinu dibena,kāju un vēdera muskuļus, tos sasprindzinot un atslābinot. (Laba nodarbe pašsajūtas uzlabošanai, galvenais, ka to neviens neredz un netiek velti tērēts laiks.

 

8.15 dodos uz darbu, līdz darbam arī nepilns kilometrs.

 

8.45 sākas mana darba diena. Vēlreiz izskatu savu darba plānu, pie vajadzības sastādu uz lapiņasī sarakstiņu ar kārtojamiem jautājumiem, kurus dienas laika darbu starplaikos sakārtoju.

 

Pusdienas laiks - īstais brīdis ieskatīties pārtikas veikalu atlaidēs un izlemt, kuru nepieciešams apmeklēt, tas atkarīgs no nepieciešamo produktu klāsta.

 

Ir 17.00 laiks doties mājās, pa ceļam veikals un 17.33 jau braucu mājās, šo laiku gan izmantoju, lai neko nedarītu, vienkārši padomātu, paskatītos pa logu vai pasnauduļotu. 

 

18.20 mani sagaida mana mazā saulīte un vīrs. Katei ļoti patīk vilciens. Uz māju braucam ar mašīnu.

 

18.25 dzeru kafiju un baudu maltīti ar kuru mani sagaida. Tagad laiks manām meitenēm divām vecākajām,kam ir 18 un mazai pelītei. Vienu vakaru laistam dārzu savācam kritušos ābolus, spēlējamies smilšukastē, citu kopā gatavojam vakariņas.

 

Ir 21.00 jāsāk gatavoties gulēšanai, īstais laiks paskatīties multenīti, vai palasīt grāmatiņu, tad mazgāties un čučēt.

 

Kamēr esmu vannas istabā vīrs ar kati skaita pirkstiņus, 22.00 Katrīnei ļoti patīk kad dziedu dziesmiņas, tā nu mēs abas aizmiegam.

 

Man ir 40 gadu, es paskatos spogulī un zināt, man patīk tas ko tur redzu, stipru pārliecinātu strādājošu māmiņu. Lai es varētu tāda būt man palīdz mana ģimene un vīrs, kas ir visās situācijās atbalsts. Laika gaitā esmu sapratusi, ka sevi jāmīl pašai tad arī citi tevi mīlēs, stunda, tas ir ļoti apstrakts laiks, vienkārši ir jāatrod tas laiciņš sev un to izdarīt ir pavisam viegli, to tikai vajag gribēt. 

Kā Tu atļaujies pabūt viena? Piedalies blogu konkursā "Viena stunda dienā tikai sev!" un laimē "Himalaya" ajūrvēdisko kosmētiku!

2

.
Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies