Visi vīrieši ir cūkas un sievietes čūskas!

Autors: pece, 2011. gada 13. septembris, 09:51:29
Visi vīrieši ir cūkas un sievietes čūskas!

Visi vīrieši ir cūkas un sievietes čūskas! Palasot forumus, parunājot ar cilvēkiem, diezgan ātri varam nonākt līdz šim secinājumam.

 

 

Man ir patiesi skumji apzināties, ka lielākā daļa ir gatavi vispārināt un izdarīt secinājumus no dažiem atsevišķiem gadījumiem. Vilšanās vienā konkrētā cilvēkā vai dažos cilvēkos, liek secināt, ka noteiktas tautības vai noteiktā valstī dzīvojošie ir slikti, stulbi un visādi citādi nekādi nederīgi attiecībām.

 

Savilksim paralēles. Pieņemsim, ka mēs aizbraucam uz kādu nezināmu lielpilsētu un  nolemjam tur ieturēt maltīti, mēs izvēlamies ēstuvi pēc sev tīkamiem kritērijiem – ēstuves izskats, ēdienkarte, smarža, dodamies iekšā, pasūtam maltīti un ..... izrādās, ka tā mums negaršo – par sāļu, ne tā pagatavota, nu neder nekam. Mūsu secinājums – šitā konkrētā ēstuve, konkrētajā vietā ar konkrēto šefpavāru mums neder! Nākamreiz iesim uz citu ēstuvi! Un diez vai kāds mestos apgalvot, ka visas šīs pilsētas ēstuves ir pretīgas, neviens nemāk gatavot un vispār nākamreiz ēst braukšu uz Ķīnu vai Āfriku!

 

Lūk, te nu ir jautājums – kāpēc pārreiz viļoties attiecībās, mēs atļaujamies apgalvot, ka pretējais dzimums ir slikts un ka mūsu tautieši ir slikti un nederīgi attiecībām, bet citās jomās, no pārreizēm mēs neizdarām šādus secinājumus?

 

Kāpēc, kļūdoties ēstuves izvēlē, esam gatavi atzīt, ka MŪSU izvēle bija nepareiza, bet attiecībās ar pretējo dzimumu mēdzam ieņemt āža lomu un paziņot, ka ne jau MĒS PAŠI kļūdījāmies izvēloties savu otru pusīti, bet tas, kuru izvēlējāmies ir slikts un nekam nederīgs?

 

Kāpēc vēlamies vainot visus citus, bet SAVAS kļūdas negribam atzīt?