Virtuālie mandarīni

Autors: hiperkeri, 2011. gada 30. novembris, 10:15:00
Virtuālie mandarīni

Sveikas,mīļās!

 

Pagājis kāds laiciņš un mans sirdskambara kāmītis(heh,sirdsapziņa,kura vai nu guļ vai grauž..) liek par sevi manīt-sen neesmu rakstījusi par to,kā dzīve sokas ,kas man galvā griežas un vispār-kas notiek:)

 


 

Ļoti atvainojos saviem `faniem`:D

 

Kopš aizgāju pēc plantur testerīšiem un izdevās papļāpāt ar Kintiju,man galvā briest viena doma-tā kā pie manis jau ir atvests mans suns no vasarnīcas,tad arī tas,kas ikdienā redzams,sprāgst ārā.

 

Apkārt tik vieni čivavas un visādi citādi kvekšķi-pašlaik man apkārt manāmi gan tikai pastāvīgi 4 retrīveri ar zeltainām cirtām. Nē,nu ir jau skaisti un `tīri`,bet. Kāpēc tik daudz cilvēku izgrūž naudu par `firmas suņiem` ,jeb,gluži vienkārši,maksā par kārtējo brendu savā dzīvē. Par to naudu varētu savā mājā nodrošināt vietiņu,dzīvi un arī visas potes un ērtības vienam mīļam,arī Tavas mīlestības alkstošam suņu patversmes iemītniekam.. Kāpēc cilvēki tā dara...šis jautājums man visu laiku pa smadzenēm griežas.

 

Mans sunītis arī ir paņemts no Juglas suņu patversmes un ir ar uzviju attaisnojis uz viņu liktās cerības-gan ir ļoti labs sargs-jā,visiem burlakiem ir bail(un arī bijušajiem draugiem nenāk prātā nākt uz māju un mani `apciemot`-bet pret savējiem ir ļoti draudzīgs un vienmēr priecājas redzēt visus ik reizi,kad nākam mājās. Tā ir beznoteikumu mīlestība. Un nav labāka modinātājpulksteņa par viņa degunu. Viņš vienmēr nāk pārbaudīt,vai es beidzot ceļos....:)

 

Šie mirkļi ir neatsverami.

 

Tā kā-ja Tieši Tev ir kāds paziņa vai draugs,kurš atkal meklē kārtējo no +15 grādos nosalušo vai no infarkta nomirušo čivavu,no sirds iesaku-aizej uz patversmi un novērtē īsta suņa mīlestību. Par to naudu,ko Tu izdod par vienu tīras šķirnes suni ar `cenu zīmi`,Patversmes sunītim Tu varēsi sagādāt apkopšanu,visas potes,atblusošanu un attārpošanu-arī viņi vēlas dzīvot ērtībās,bet nez kāpēc cilvēki domā,ka ērtības pelnījuši tikai suņi ar ciltsrakstiem relta rāmītī..

 

Tāda ir mana lielā sāpe.

 

Un ir arī Ziemasvētku gaidīšanas laiks-ir taču pēdējais laiks kaut ko labu izdarīt,ja visu gadu esam bumbulējuši,vai,labākajā gadījumā,iespringuši tikai uz diētām.

 

Pašai man savs siltais kažociņa īpašnieks pašlaik silda kājas un varu ēst mandarīnu kaudzīti-un dažus virtuālos mandarīnus sūtu ikkatram,kas kaut ar ausu galam,bet būs ieklausījušies manā domā.