Viens divi un viņš būs mans

nosiguldas
nosiguldas 10. oktobris 2011 08:00
486

Jauks smaidiņš, nedaudz piemiegtas acis un skaties, jau paskatījās ar interesi. Vēl viens smaidiņš un viņš jau smaida pretī. Vēl pāris nejauši skatieni un acis satiekās, tagad tikai noturēt skatienu. Nu kurš no mums ilgāk izturēs. Es taču esmu vājais dzimums, tātad jānovēršas man.

 

 

-Vai netraucēšu- klusā balsī kāds nosaka.

 

Paceļu acis, tas ir viņš, atsmaidu un ar acīm norādu uz pretējo solu. Vilciens klui klusi dūdo un brauc uz priekšu, laika nav daudz.

 

Iepazinušies esam, nu lūk viņš uzprasās mani pavadīt. Mērķis sasniegts...........

 

Tagad tas izraisa smaidu, bet kādreiz tas patiesi darbojās. Redzot kā tas darbojas arī mūsu laikā, parasti paklusi pavēroju jauniešus, gribot negribot, jāpagriežas uz loga pusi jo smaidu nevaru novaldīt. Bet tas taču ir jauki, tā arī sākas jaunas un reizēm arī ilgstošas attiecības.

 

 

 

BRĪVDIENU EKSPRESS KONKURSA NOTEIKUMUS LASI ŠEIT>> TURPINI SEKOT LĪDZI SIEVIEŠU KLUBA AKTUALITĀTĒM, JAU ŠODIEN NOTEIKSIM DIVAS LAIMĪGĀS, KURĀM DĀVINĀSIM ELASTĪGĀS BEZVĪĻU BIKSĪTES UN IELŪGUMU UZ IZSTĀDI RAŽOTS LATVIJĀ.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
10. oktobris 2011 10:55

ui, tas smaidiņš... automatiski smaidu, kad redzu ka puisis skatās uz mani! tik daudz visādas jautras situācijas dēļ tā ir bijušās... :)

Noelle 10. oktobris 2011 09:47

Cik pazīstama situācija :)
Starp citu, meitenes - vilciens - tā ir maģija, ka es jums saku!!! :)
Tieši vilcienā esmu iepazinusies kādas 4 reizes, ar vienu no šīm iepazīšanām esmu precējusies :)