Vienkāršāka dzīves uztvere. 2. solis

Linduchy
Linduchy 9. februāris 2016 00:00
2687

Spiediens no apkārtējās pasaules.

Cilvēkiem patīk iejaukties citu cilvēku privātajā dzīvē. Daudzi uzskata sevi par pārākiem, gudrākiem, spējīgākiem utt., tāpēc domā, ka ir tiesīgi citiem norādīt, kā ir PAREIZI dzīvot un rīkoties. 

Ja uzmanīgāk ielūkojas, tad šiem mūžīgajiem padomdevējiem ("es zinu visu labāk") bieži vien pašiem dzīve līdzinās haosam. Iespējams, ka uzmākšanās ar saviem dzīves standartiem ir iekšējās disharmonijas izpausme - ja pašiem nav labi, tad jādara viss iespējamais, lai arī citiem nebūtu labāk :S

Nemitīgi uzmācīgie padomi - kad precēties, kad un cik bērnus dzemdēt, kā ārstēt to un šo, ko ēst/neēst, cik kg jāsver, ko vilkt mugurā, kādu telefonu pirkt, kur doties ceļojumā utt.

Šādi cilvēki var sagādāt pamatīgu pārbaudījumu nervu sistēmai, ja jautājumi tiek atkārtoti dienu no dienas, gadu no gada. Jā, pat ūdens piliens spēj izurbt akmenī caurumu.

Ko iesākt? Var, protams, klusi ciest un diplomātiski izvairīties no šiem jautājumiem/padomiem. To var 1x, 2x un varbūt pat 3. reizē vēl pieciest. Bet iedarbīgāk vienreiz un uzreiz pateikt - STOP! Atvainojiet, bet es jums padomu nelūdzu! Un tas, kad es precēšos, bērnus dzemdēšu, atvadīšos no liekajiem kg vai atvaļinājumā uz Havaju salām (nevis uz kaimiņzemes Igaunijas SPA kūrortu) braukšu - sasodīts, nav jūsu darīšana! Un punkts :D Skarbi? Jā, bet ar uzmācīgām mušām nevar savādāk - vai nu tu uzšauj tām ar pletni, izdzen pa logu, vai arī paciet kaitinošo radījumu telpā līdz nervu sabrukumam. Vai nervu sabrukums ir tā vērts? Nu nē - mīli sevi un tad apkārtējos! Tieši šādā secībā! Ja apkārtējie cilvēki tev rada neveselīgas sajūtas, tad rīkojies, jo NEVIENS nav tavas veselības vērts! Turpini viņus mīlēt, bet norādi uz robežām!

Galu galā, pati izdomā - vai laulība, bērni, slaids augums utt. ir tas, ko TU gribi - bet tiešām TU, nevis apkārtējo uzspiests viedoklis, "normalitātes rāmītis", kurā tev jāiekļaujas, lai tikai būtu kā visi. 

Atceries, ka tu esi tu - ar savām domām, sajūtām un ārējo izskatu. Tev nav jābūt kā citiem! Esi tu pati!

Foto: wallpapercave.com

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Shalako 9. februāris 2016 21:00

Man šodien bija saskare tieši ar vienu no "urbjamiem" jautājumiem. Domāju pateicu diezgan skarbi, lai saprot, ka "my life-my rules". Vēlāk persona atvainojās :) Ļoti pareizs ieteikums par "mušas" principu :D

mazaa raganina 9. februāris 2016 14:49

AAAAA, ne tur gadījos)))

mazaa raganina 9. februāris 2016 14:45

Šodien darbīga diena, rīt dodos ēnot uz Rīgu.Priecīgs satraukums,jauna pieredze,jauni interesanti cilvēki!(Y)

Linduchy 9. februāris 2016 14:34 rasas

Nu re, un dzīve uzreiz jautrāka izskatās :D

rasas 9. februāris 2016 10:55 Catwoman

Jau vizualizēju, kā ar "pletnīti" cirtīšu tai "mušai" :D

Linduchy 9. februāris 2016 10:23 rasas

Paturi prātā uzmācīgas mušas principu :D

rasas 9. februāris 2016 09:31

Viegli teikt, grūtu izdarīt, bet ar kaut ko ir jāsāk. :)