Viedokļu duelis: PAR vai PRET Vakara sarunām Sieviešu Klubā?

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 20. aprīlis 2012 07:31
529

Vakara sarunas Sieviesuklubs.lv portālā bija tradīcija vairāk kā gadu. Mēs tikāmies katru vakaru punktuāli - plkst.18:00, lai gluži kā tādas dienvidu večiņas, kas saulainā pēcpusdienā sapulcējušās pagalmā, lai uzsistu klačas.

Noelles blogs par šo tēmu>>

Neapšaubāmi, sievietēm papļāpāt patīk - par neko un par visu, par to, kas uz sirds un par to, kas uz vakariņu šķīvja; par to, kas aiz loga un par to, kas pa TV.

Ikdienā ne vienmēr izdodas satikties ar draudzenēm,tāpēc Vakara sarunās dzima jaunas draudzības- citām tikai virtuālas, citām - pavisam īstas.

Tā nu mēs runājām runājām, līdz sarunu temati vai nu izbeidzās, vai bijām izpļāpājušās tik pamatīgi, ka vēlējāmies paņemt pauzi. Tas ir tāpat kā dzīvē, kad ar savu bērnības draudzeni esi gatava nešķirties ne minūti, bet tad pienāk gadi, kad jūs nesarunājaties nemaz, un tad atkal - kāda jauna tikšanās, kas pierāda - šī draudzība nekur nav pazudusi.

Man ir tāpat ar daļu no jums, kuru blogus esmu lasījusi nu jau pāris gadu vismaz, ar kurām tikusies Sieviešu kluba pasākumos un kuru dvēselēs, man šķiet, esmu ieskatījusies. Jūs, mīļās SK lasītājas, man esat kā draudzenes - lai arī bieži vien virtuālas, tomēr - es teiktu, lieliskas domubiedres. Kā logs uz sieviešu pasaulēm, kas ir tik dažādas un tomēr, tik līdzīgas savā visdziļākajā būtībā.

Atzīšos, ka arī es reizēm esmu pagurusi no SK - pa starpai ir bijuši citi darbi un citas prioritātes. Arī es esmu izrakstījusies un tad atkal ar skubu ķērusies pie jauniem blogiem. Tagad manās rokās ir "virtuāla slota", ar kuras palīdzību es gribētu šajā mājā ieviest pārmaiņas. Man tik ātri neiet, jo neba jau viena es te daros, bet es ceru, ka līdz vasarai jau būs.

Ko es vēlētos, ir atjaunot Vakara sarunas. Bet varbūt jūs esat citās domās?

Izsakiet savu viedokli  -PAR savu piedalīšanos Vakara sarunās vai PRET? Un kāpēc? Tepat komentāros>>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 21. aprīlis 2012 20:32

Par :)

madmozele 21. aprīlis 2012 09:23

Par sarunām! (Y)

smukaa 20. aprīlis 2012 20:45

par (Y)

pantai 20. aprīlis 2012 15:38

Es par! Esot prom no mājām, tieši vakara sarunās radu vislielāko prieku no SK. Un patika, ka bija tāds kā ievadraksts vai tēmas ierosinājums, vismaz sākumam, kaut arī pēc tam sarunas novirzās no tēmas, tomēr tā bija interesantāk. Ceru, ka, ja ne tā pat, tad vismaz būs kaut kas jauns, kas sniegs līdzīgas izjūtas komunicējot gandrīz kā one-to-one :)

anettek 20. aprīlis 2012 12:40

Es šitā mēģinu vienu sievieti no Ventspils saķert rokās:-D jo zinu viņu tikai no SK...

Rebeka 20. aprīlis 2012 12:38

Aaa un gandrīz aizmirsu pašu galveno trūkumu.. kurš prasās jau no pirmsākumiem...

Iespēju sekot rakstam, ko komentēju... piemēram, komentēju kādu rakstiņu, kādai rodas man kāds iebildums, jautājums, vai vienalga kas adresēts man ar @ tad šī ziņa bieži vien līdz manīm nemaz nenonāk, jo nav tik daudz laika, lai izsekotu, katram savam komentāram divu dienu garumā visos rakstiņos...

anettek 20. aprīlis 2012 12:38

Ideja laba. Vismaz es esmu par.

Rebeka 20. aprīlis 2012 12:34

Vēl šeit prasās tādi kā personificētie profili (ne gluži kā draugos) , bet tādi kur piemēram virtuālās draudzenes var uzrunāt personīgi un saglabāt pie favorītiem.

Rebeka 20. aprīlis 2012 12:32

Es gan pati tur sarunās nepeidalos, bet man patīk, kā cosmo.lv maliņā ir sarunas , tur meitenes cauru dienu pļāpā par visu kas uz sirds, brīžiem pat par muļķīgām lietām, bet tur tāds kā aktīvais čatiņš. Šeit arī ir sarunu sadaļa (forums) bet kaut kā neaktīvs.. nezinu no kā tas atkarīgs.. laikam no vēsturiski ierastās kārtības...

Varbūt vajag kādu čatiņa sadaļu (lodziņu) tā kā facebook ... "kas tev prātā? "

sandijasieviesuklubs 20. aprīlis 2012 12:11

Ok, meitenes, ko jūs teiktu, ka atklājam Vienu dienas un vakara vienoto pļāpu, kas portālā parādās rīta pusē, bet ir aktīva visu dienu?
Un, ka jebkura no mums var iesākt šo sarunu?
Vai ir nepieciešams kaut kas motivējošs?:)

mazaa raganina 20. aprīlis 2012 11:44

Esmu par sarunām rītos un arī vakaros. Izņēmums varētu būt sestdienas un svētdienas...Nu kaut kā tā. Esmu noilgojusies pēc savām meitenēm...

pece 20. aprīlis 2012 11:30

Jā, man ar patika vakara sarunas, bet vienlaikus apzinos, ka diez vai aktīvi ņemšu dalību, jo kaut kā vakaros ir citas prioritātes.

Rebeka 20. aprīlis 2012 11:09

Esmu par rīta un dienu sarunām, vakarā pie datora neesmu vispār.

sandijasieviesuklubs 20. aprīlis 2012 11:03

jūs jau jebkurā brīdī portālā pašas varat iesākt sarunas - vienalga, rīta, vakara vai dienas. Vienkārši iesūtat sarunu pieteikumu un tas parādīsies
(Y)

anettek 20. aprīlis 2012 11:01

Tieši manas domas, gan par to, ka sarunas nevajag katru dienu, gan par to, ka bija grūti iekļauties sarunu kolektīvā, gan par to, ka pateicoties šīm sarunām esmu iepazinusi pāris tiešam ļoti fošus cilvēkus. Varbūt ar laiku, lēnām...lēmām atgriezīsies ja ne agrākā dzīvība, tad vismaz kaut kas uz to pusi...

svente 20. aprīlis 2012 10:02

Esmu par, kaut gan sarunās nepiedalījos. Es parasti palasīju, ko meitenes čalo, un teikšu atklāti, šad un tad kaut ko jaunu un interesantu priekš sevis esmu atklājusi. Bet tas, ka nāk vasara un nebūs laika - ne jau visas būs aizņemtas. Lai arī tagad strādāju divos darbos un vakaros esmu ļoti vēlu mājās, 2x dienā noteikti apmeklēju SK lappusītes. Ja pietiek spēka -kaut ko pakomentēju, ja ne, tad tikai palasu, ko raksta citi. Es domāju, ka noteikti vajag. Esmu ievērojusi, ka meitenes svešumā (Īrijā, UK un citur) ļoti vēlas papļāpāt ar tautietēm. Viņām tas būtu ļoti noderīgi.

Cerīte 20. aprīlis 2012 09:44

Varētu iesākumā atjaunot sarunas kādās konkrētās dienās-teksim pirmdien un ceturtdien-tad kad vismazāk ārpuss mājas pasākumu,un tad paskatīties kā ies.Es laBPRĀT PAČALOTU.Jāmēģina vairāk iesaistīt jaunās meitenes,atceros cik sarežģīti bija ienākt jau gatavajās kompānijās,bet man paveicās un iepazinu daudz cilvēku kurus nesastaptu tāpat.

anettek 20. aprīlis 2012 09:26

Par šo vajadzēja domāt agrāk... tagad tā pat nevienai nebūs laiks,jo vasara vairs nav aiz kalniem... ;) bet es jau esmu par...

Noelle 20. aprīlis 2012 08:30

Labrīt! :)
Nemaz nebiju gaidījusi, ka mans blogs (ko, patiesībā, sākotnēji rakstīju pati sev, lai apkopotu domas, paskatīties uz aizvadīto pus gadu, bet beigās izlēmu nopublicēt) izraisīs šādas pārdomas, bet tas ir vienlaikus arī ļoti patīkami :)

Es pati it kā no vienas puses esmu sailgojusies pēc vakara sarunām, taču, ir arī otra puse - tā ir mana personīgā dzīve un arī fakts, ko esmu pa šo laiku apjautusi... SK man bija patvēruma vieta no garlaicības un tādas kā pamestības un vientulības sajūtas, mana socializācijas vide. Līdz ar pārmaiņām manā dzīvē, kurā ir ienākuši jauni cilvēki un jauna vide, esmu gandrīz aizmirsusi, kas ir virtuālā pasaule, tādēļ es pat nezinu, vai man personīgiu laiks šīm vakara sarunām ikdienā (lai gan - tas varētu būt kā savdabīgs sevis palutināšanas rituāls pārreizes nedēļā) :)

Taču ir viena ĻOTI pozitīva lieta vakara sarunās! Tieši vakara sarunās, šķiet, visvairāk virtuāli satuvinājāmies ar meitenēm, tur tapa visdažādākās idejas un šī būtu lieliska iespēja arī jaunajām SK lasītājām un blogotājām sajust šo īpašo vidi :) Tādēļ, rezumējot, mans viedoklis ir - VAKARA SARUNĀM BŪT! :) (F)

20. aprīlis 2012 08:17

es sarunās nepiedālījos, jo esmu pie datora vai no rīta/pa dienu un vēlu vakarā, kad dāmas jau bija prom. tātad man personīgi nav īpaši starpības. taču bija forši rīta sveicieni no redakcijas... :)

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam