Vibrators, kuru varēsi izmantot jebkur, nevienam nezinot

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 14. janvāris 2014 00:00
1404

Jau šogad sola, ka pārdošanā būšot jaunais, interesantais sievietēm domātais vibrators, kuru varēs darbināt ar telefonu.

 

Šo mantiņu paredzēts novietot iegurņa rajonā un tai ir neliels izliekums, kurš paredzēts klitora stimulēšanai. Kad ierīce novietota paredzētajā vietā to ieslēdz un vada ar telefona mobilās aplikācijas palīdzību, kad vien ir vēlēšanās.

 

Ierīce strādāšot pat no attāluma, jo to varēs darbināt ar bluetooth. Tas nozīmē, ka ja jūsu partneris ir bluetooth darbības zonā, jūs varat nodot vadību pār vibrācijām viņam un nedaudz paspēlēties. Vēl ierīcei varēšot uzstādīt, ka tā vibrē, piemēram, jūsu mīļākās mūzikas ritmā.

 

Ko par šādu ierīci domā tu?

 

Vai vēlētos tādu arī savā īpašumā? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
esiite 16. janvāris 2014 10:58

Man šķiet, ka tā būtu jauka abpusēja spēle - tavs vīrietis, darbinot no attāluma, var tikai iztēloties, kas notiek... :)

pece 14. janvāris 2014 12:21

Vaginālās bumbiņas - lēti (salīdzinoši) un labi, pilnīgi neredzami/nemanāmi no ārpuses, nevajag ne mobilo telefonu, ne USB savienojumu, nav jāuztraucas par to, ka nosēdīsies baterijas

VesmaSk 14. janvāris 2014 10:29

Jauki. Hmm, tikai vajadzēja vēl kaut ko, kas būtu paredzēts vīriešiem - tā teikt, lai būtu abpusējs kontakts.:D