Veltījums visiem tiem latviešiem,kas tāpat kā es, dzīvojot ārzemēs, nav atmetuši cerību reiz atgriezties dzimtajā Latvijā.

Latviete Somijā
Latviete Somijā 18. novembris 2015 11:35
2802

It kā atzīšanās...it kā mīlestības vēstule...

Mana Latvija!

Es gribu ieelpot Latvijas spirgto rudens gaisu,es gribu klausīties Latvijas dzeguzes dziesmā,es gribu dziedāt Latvijas himnu,es gribu dot Latvijai spēku un ticību,atnest mīlestību un pieņemšanu. Es gribu rūpēties un padarīt tīrāku,skaistāku un viedāku Savu Latviju.

Es gribu smelties spēku un enerģiju Latvijas dabā un Tās ļaudīs,lai dubultā vairotu to un dāvātu visiem visapkārt. Es gribu radīt savas dzimtas māju,būt tās pirmsākums pati savā Tēvu zemē.

Es mīlu Tevi Latvija,jo Tu esi patiesa,skaista savā vienkāršībā. Tu esi mainīga, bet sīksta un spēcīga,tu esi maza daļiņa no plašās pasaules tāpat kā es,un Tu esi tā vieta kur es, kā daļiņa no Visuma, ieraudzīju gaismu. Es piedzimu no tava klēpja un Tu sargāji mani. Tu esi mana skaistā sapņu zeme un mana atmiņu māja. Es gribu pie tevis,ierāpties tavā zemes klēpī,patverties zem tavām ozolzaru rokām,sajust tavu apskāvienu,tavu pieņemšanu un kluso klātbūtni.

Mīlestība nekad nebeidzas un mana mīlestība pret tevi ir mūžīga.

Es pieņemu tavus trūkumus,tāpat kā Tu pieņēmi manējos. Es ticu tev,tāpat kā Tu vienmēr esi ticējusi man. Es atgriezīšos pie tevis,jo zinu...Tu vienmēr mani esi gaidījusi...Es domāju,ka citas mātes klēpī jutīšos pasargātāk,jo dažkārt, tu biji tik skarba pret mani...es toreiz nesapratu,tu tikai man gribēji parādiji cik daudz es pati varu,cik stipra es esmu,man šķita,ka atstum...bet mātei reiz ir savs bērns jāpalaiž,un tikai tāds bērns,kas pats sastapis un iepazinis sevi un savu dzīves ceļu,tikai tāds bērns,kas kritis un atkal cēlies ir iemācijies staigāt, un tikai tāds bērns kas ieguvis dzīves mācību,vienmēr atgriezīsies pie savas Mātes,lai noglāstītu tās maigo vaigu un pateiktu....Paldies.....Paldies,ka palaidi...

Tavi bērni atgriezīsies,jo tik cēlu māti tie gribēs godāt....

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
LosOjosVerdes 19. novembris 2015 21:07

Man patiesībā sirds sāp par visiem tiem 200 000 latvieșu, kas nedzīvo savās mājās. Tas ir me¢onīgi liels skaitlis. Ir jau skaisti, ja no mājām prom var aizvilināt mīlestība, bet ja tas ir pragmatisku iemeslu dēļ, ir pavisam bėdīgi

vecsprofils 18. novembris 2015 23:35

Spēcīgi un skaisti! (Y)

pece 18. novembris 2015 18:29

Skaisti teikts, bet vai drīkstu vaicāt, kas tad tagad traucē Latvijā dzīvot?

Latviete Somijā 18. novembris 2015 14:23

Šī atzīšanās nāca no sirds dzīlēm.Paldies meitenes(F) Jaukus svētkus.

Linduchy 18. novembris 2015 12:30

Ak, cik skaists veltījums Latvijai svētkos :) (F)

Kerstyna 18. novembris 2015 12:26

(F)ļoti, ļoti emocionāls vēstījums... paldies Tev . :)