Vēl kāds veids kā sievietei sevi pārdot.

Autors: nosiguldas, 2013. gada 11. jūlijs, 09:32:06
Vēl kāds veids kā sievietei sevi pārdot.

Katra diena nāk ar vien jauniem brīnumiem un šodien pieskaršos lietām, kas personīgi man nav pieņemamas. Es saprotu, ka laiks iet uz priekšu un klasiskas vērtības tiek piemērotas laika solim, bet cik tālu? 


Agrāk- Sekss-attiecības starp vīrieti un sievieti 

Tagad- starp vīrieti un vīrieti, sievieti un sievieti, vecāki izmanto bērnus, pieprasītākā prece izklaidēm mazas meitenes. 

Agrāk   Bērns - nākošā paaudze 

Tagad- biznesa objekts ( bērnus pārdod, pērk, ar viņu palīdzību pelna naudu)

Agrāk Sieviete - dzīvesbiedrene, māte 

Tagad- surogātmāte, staigājoša piena banka.

KAS NOTIEK, VARBŪT ES KAUT KO NESAPROTU!!!

Vakardienas raksts man vienkārši nošokēja, jo pieprasīta prece bagāto vīriešu vidū ir sieviete, kas viņu baros ar mātes pienu no krūts. Šāds pakalpojums ir dārgs prieks un šie vīrieši, sievietēm, kas viņus baro piedāvā dzīvesvietu.

No otras puses sievietes, kas tam piekrīt. Man tas atgādina senās profesijas pārstāvēs, kas pārdod sevi, te tikai tas notiek man liekas pavisam izvirtušā veidā. Skatam ir jābūt vienkārši pretīgam. 

Cik tālu mēs aiziesim, placentu mēs jau lietojam pārtikā, no kurienes tas nāk, mēs lēnām pārvēršamies par dzīvniekiem, kaķi ēd placentu, bet es kaut kā neesmu pamanījusi, ka viņi nenoveco. Tagad bērnu vietā barosim no krūts pieaugušus večus, kas būs tālāk. Tas laikam ir sava veida vecuma marazms, vai paniskas bailes novecot.

Galvenais, ka visa pamatā ir nauda, man jau liekas, ka vairs nav nekā uz šīs pasaules, ko nevar nopirkt pa naudu. Man jāpiekrīt, ka tas patiesi ir pasaules gals, mēs aizmirstam par garīgām vērtībām, par īpašo nozīmi un sūtību ar kādu esam ieradušies šajā zemē. Sieviete caur gadsimtiem ir bijusi apbrīnas objekts, ar savām formām, ar to, ka viņa baro bērnu, tagad, pārtikas produkst, kanibālu delikatese, kas vēl......

Es no sirds priecājos, ka dzīvoju ne tik attīstītā valstī , jo pagaidām šie brīnumi mūs skar pavisam nedaudz. Un ceru, ka mēs vēl ilgi šādas lietas tikai lasīsim presē, kā notikumus tur tālu no mums.

Kādas ir tavas domas?