Vēl kāds veids kā sievietei sevi pārdot.

nosiguldas
nosiguldas 11. jūlijs 2013 09:32
1085

Katra diena nāk ar vien jauniem brīnumiem un šodien pieskaršos lietām, kas personīgi man nav pieņemamas. Es saprotu, ka laiks iet uz priekšu un klasiskas vērtības tiek piemērotas laika solim, bet cik tālu? 


Agrāk- Sekss-attiecības starp vīrieti un sievieti 

Tagad- starp vīrieti un vīrieti, sievieti un sievieti, vecāki izmanto bērnus, pieprasītākā prece izklaidēm mazas meitenes. 

Agrāk   Bērns - nākošā paaudze 

Tagad- biznesa objekts ( bērnus pārdod, pērk, ar viņu palīdzību pelna naudu)

Agrāk Sieviete - dzīvesbiedrene, māte 

Tagad- surogātmāte, staigājoša piena banka.

KAS NOTIEK, VARBŪT ES KAUT KO NESAPROTU!!!

Vakardienas raksts man vienkārši nošokēja, jo pieprasīta prece bagāto vīriešu vidū ir sieviete, kas viņu baros ar mātes pienu no krūts. Šāds pakalpojums ir dārgs prieks un šie vīrieši, sievietēm, kas viņus baro piedāvā dzīvesvietu.

No otras puses sievietes, kas tam piekrīt. Man tas atgādina senās profesijas pārstāvēs, kas pārdod sevi, te tikai tas notiek man liekas pavisam izvirtušā veidā. Skatam ir jābūt vienkārši pretīgam. 

Cik tālu mēs aiziesim, placentu mēs jau lietojam pārtikā, no kurienes tas nāk, mēs lēnām pārvēršamies par dzīvniekiem, kaķi ēd placentu, bet es kaut kā neesmu pamanījusi, ka viņi nenoveco. Tagad bērnu vietā barosim no krūts pieaugušus večus, kas būs tālāk. Tas laikam ir sava veida vecuma marazms, vai paniskas bailes novecot.

Galvenais, ka visa pamatā ir nauda, man jau liekas, ka vairs nav nekā uz šīs pasaules, ko nevar nopirkt pa naudu. Man jāpiekrīt, ka tas patiesi ir pasaules gals, mēs aizmirstam par garīgām vērtībām, par īpašo nozīmi un sūtību ar kādu esam ieradušies šajā zemē. Sieviete caur gadsimtiem ir bijusi apbrīnas objekts, ar savām formām, ar to, ka viņa baro bērnu, tagad, pārtikas produkst, kanibālu delikatese, kas vēl......

Es no sirds priecājos, ka dzīvoju ne tik attīstītā valstī , jo pagaidām šie brīnumi mūs skar pavisam nedaudz. Un ceru, ka mēs vēl ilgi šādas lietas tikai lasīsim presē, kā notikumus tur tālu no mums.

Kādas ir tavas domas? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Noelle 12. jūlijs 2013 09:20

Es, protams, esmu informēta par placentas izmantošanu kosmētikā un medicīnā, bet tas tomēr ir pārstrādāts produkts (ko tik pārstrādātu neizmanto kosmētikā), tur tiek izmantotas konkrētas vielas vai pat tikai dabiskajā produktā sastopamās vielu kombinācijas un to attiecības, bet...
...tur jau tā lieta, ka es arī esmu lasījusi tos rakstus par "dzīvas" placentas ēšanu. Vienā no tiem rakstiem bija pat , ja nemaldos, kaut kāda dietologa vai uztura speciālista komentārs par iespējamiem placentas servēšanas veidiem - salātos, omletes vietā un tā... lai vai kas arī ar to nebūtu (tas, ko Tu mini - ka placenta savu darbu ir izdarījusi), man tomēr šādas darbības šķiet kategoriski nepieņemamas, bet katram jau savs...

smukaa 11. jūlijs 2013 17:46

Man vairāk šokē,ja grūtnieces sevi pārdod (piestrādā par ielasmeitām)..vēl trakāk ir tas,ka ir pieprasījums :S

smukaa 11. jūlijs 2013 17:45

Ēd,ēd placentas..:D Daudzas slavenības pēc dzemdībām vienkārši to apēd vakariņās (emo) jo domā,ka baigais efekts no tās būs :)

nosiguldas 11. jūlijs 2013 16:48

Mani šajā gadījumā vairāk nošokēja mātes bagātu veču barotājas, iedomājaties, ka vairākas reizes dienā viņš sūc pupu, lai paliktu ilgāk jauns.

nosiguldas 11. jūlijs 2013 16:47

pece es kā reiz rakstu par aktrisi, kas savā intervijā stāstīja, ka ēd savu placentu, jo tas ir līdzeklis kā ilgāk palikt jaunai, pie tam ēd jēlu, žurnālista komentārs bija, ka šis jaunības paildzināšanas veids paliek arvien populārāks.

pece 11. jūlijs 2013 16:26

Placentas šobrīd izmanto gan uztura bagātinātājos, gan kosmētikā (oficiāli dzīvnieku izcelsmes).

Šobrīd, cik nu zinu, placentas no cilvēkiem, izmanto homeopātisko līdzekļu sagatavošanā un tāpat ar uz pannas necep un neēd.

Un vēl, tomēr ir būtiski kā tiek iegūta konkrēta lieta - gaļa no kāju pirkstiņiem būtu jāšķērē nost, savukārt placenta, faktiski savu ir izdarījusi, tajā brīdī, kad tā piedzimst.

Tiesa, man pašai īsti nav pieņemama doma par placentas lietošanu, bet tīri teorētiski tas nudien ir mazāk šokējoši kā piem. cilvēkiem domāto zāļu izmēģinājumi uz dzīvniekiem.

nosiguldas 11. jūlijs 2013 16:13

:D (Y)

Noelle 11. jūlijs 2013 15:53

Es neesmu veģetāriete - ne tuvu tam, un es pilnīgi un absolūti nevaru iedomāties sevi ēdam da-jebkādu placentu - lai vai tā būtu no kāda dzīvnieka (nerunājot jau par cilvēku) nākusi. Tad kas būs tālāk - kāds izgudros, ka apēst savu kājas mazo pirkstiņu ir superveselīgi un ko - tad mēs šņakāsim sev tos nost un liksim uz šķīvja, jo nav jau svarīgi - kāda gaļa?
Labu apetīti!

nosiguldas 11. jūlijs 2013 15:33

:Datturēšos komentēt, Tu esi veģetāriete?

pece 11. jūlijs 2013 14:17

A pavizualizē kā griez pa gabaliņa vistiņu, cūciņu, zivtiņu ...... godīgi - neredzu atšķirību starp placentu un citu gaļas gabalu.

nosiguldas 11. jūlijs 2013 13:40

Es tev piekrītu, jēdzienam morāle ir pilnīgi ačgārns piemērojums. Man liekas, ka šis jēdziens ir nomaināms ar brīvas attiecības, brīvs sekss u.t.t.

nosiguldas 11. jūlijs 2013 13:39

;)Tagad tā nedaudz pavizualizē, Tu tā mierīgi varētu ar nazīti griezt placentu un to apēst? Man tas nav pieņemams.

vecsprofils 11. jūlijs 2013 12:51

Bija arī tādas ciltis, kur zīdaiņus apēda...
Es pievienojos pecei, ka šādas izdarības un vēl trakākas bijušas vienmēr. Mēs to tā uztveram, jo augām morāli attīstītā sabiedrībā un paveicies gan ar savu veselo saprātu, gan audzināšanu, lai gan homoseksuāļu gadījumā tā ir vienkārši citādāka daba, nevis slimība vai visatļautības un neaudzinātības sekas. Pedofīlija - izvirtība, tur jau jāpēta cilvēka galvu.
Kas saistās ar nepareizo audzināšanu un visatļautību mūsdienās, tas ir pāragrais sekss. Mani fascinē, ja citreiz uzduros kādai diskusijai vai tēmai kaut kur Internetā, kur skuķes, kuras nevainību zaudēja 16 gados nosodoši reaģē uz tām, kuras to izdarīja vēl agrāk. Manā skatījumā nav no svara 12 vai 16, abejādi līdz briedumam patālu.
Par uzplaukstošo visatļautību un neaudzinātības sekām uzskatu arī to, ka šodien no tīņu gadiem vienas nakts sakarus un biežo partneru maiņu sludina par normu, savukārt, mūža mīlestības jēdzienu noraida, tādā veidā propagandē, ka mīlestība nepastāv, ir tikai sekss, sekss, sekss un tie, kas atraduši it kā savu īsto mīlestību, dzīvo ar kaķi maisā. Manuprāt, tā nelaimīgi cilvēki attaisno savu nelaimi, slēpjot to aiz bravūras un aizvainojuma plīvura, noniecinot tos, kuriem ar to ir paveicies.
Un starpība ir arī laikā. Ir starpība starp tumsonības laikiem un attīstīto civilizāciju, apgaismību, kur parādījās morāles jēdziens un izpratne (nejaukt ar reliģiju).

pece 11. jūlijs 2013 12:22

Placentas lietošanā nekā traka nesaskatu - ar ko gan cita dzīvnieka placenta būtu labāka.sliktāka par cilvēka placentu, vismaz tikmēr, kamēr to izmanto normāli dabīgi iegūtu pēc bērna piedzimšanas.

Par homoseksuāliem pāriem - neesmu īsti viņu piekritēja, bet reizēm tā vien šķiet, ka bērniem labāk būtu augt homoseksuālu pāru ģimenē, nekā tradicionālā ģimenē, kur par bērniem nerūpējas. Varbūt labāk lai redz mīlošu cilvēku attiecības, nekā vardarbību ģimenē un vientuļie vecāki....

nosiguldas 11. jūlijs 2013 11:47

Kaut kādā daļā es piekrītu, bet es šeit lieku akcentu un "pseido kanibālismu", ēdot savus orgānus kā kaķenes. Vai vīriešu barošanu no savas krūts. Nerunājot par bērnu pārdošanu prostitūcijai, par to, ka sabiedrības norma tagad ir pedofīlija un homoseksuāli pāri ir tiesīgi legāli adoptēt bērnus.

Rebeka 11. jūlijs 2013 10:34

Man arī šķiet, ka viss jau vienmēr ir bijis tikai nebija INTERNETS un informācija tā necirkulēja riņķi apkārt :)

pece 11. jūlijs 2013 10:02

Daudz kas šobrīd notiek straujāk un redzamāk sabiedrībā.

Sekss, arī agrāk nebija tikai starp sievieti un vīrieti, pat ļoti senos rakstos var atrast piezīmes gan par dzīvnieciņu izmantošu izpriecām, gam jaunu puišu izmantošnau vīriešu izpriecās, gan sieviešu mīlestību. Šis īpaši aktuāli esot bijis senajā Romā, bet kā redzams kopš tā laika pasaule vēl nav sabrukusi.

Bērns ir bijis biznesa projekts no laika gala - bezmaksas darbaspēks saimniecībā + sociālais nodoklis vecumdienām, periods, kad tas nav bijis aktuāls ir ļoti īss un tikai dāžas valstīs.

Savukārt sieviete ir bijusi partnere saimniecības uzturēšanā un iespēja apmierināt savas seksuālās vajadzības, tikt pie bērna un sociālā nodrošinājuma bērna izskatā. Mainījies ir vien tas, ka mūsdienās sieviete spēj ar sadzīvi tikt galā arī viena pati un ir daudz neatkarīgāka no vīrieša.

Bet par īpašo cilvēku sūtību un būtību, kā arī garīgajām vērtībām, varētu daudz un ilgi diskutēt, lai gan figviņzin kāda tad ir mūsu sūtība. Savā ziņā šobrīd tā vien šķiet, ka cilvēces sūtību atspoguļo šī anekdote:

Satiekas divas planētas - Zeme un Plutons. Apvaicājas viens otram kā tad labi sokas. Zeme sūdzas, ka šo esot apsēdusi slimība, kas saucas civilizācija. Uz ko Plutons atrauc, nesatraucies - tas ir pārejoši.