Vairosim pozitīvo!

Autors: Linduchy, 2014. gada 21. novembris, 12:48:05
Vairosim pozitīvo!

"Tepat aiz stūra" ir Adventes laiks - klusuma, pārdomu, cerību un labo darbu laiks.

Mūsdienu saspringtajā un haotiskajā laikā bieži vien „ES gribu, MAN vajag utt.“ izvirzās priekšplānā, piemirstot cilvēkus mums apkārt – gan tuvākus, gan tālākus, gan gluži svešus mums.

Iespējams, ir vērts aizdomāties, ka reizēm mūsu izšķērdība un dzīšanās pakaļ aktuālākajām tendencēm ir tikai šķietamas laimes plāksteris. Jaunāks telefona modelis vai slavena zīmola soma ir satriecoši ieguvumi, bet kādam dvēseles prieku radītu siltas pusdienas vai vienkārši saruna par dzīvi. Mums apkārt dzīvo  tik daudz vientuļu, nabadzīgu un slimu cilvēku, ir tik daudz nelaimē pamestu dzīvnieku – šis ir īstais laiks, kad dāvāt dvēseles gaišumu, sirsnību, palīdzīgu roku un cerību apkārtējiem. Protams, cepums Tev, ja to dari visa gada laikā ;)

Šo sarakstu varētu turpināt vēl un vēl...

20141121124247-10309.jpg

Ja Tev ir bērni, tradicionālā Adventes kalendāra vietā (kur pretī datumam ir šokolādes kārums), kopā varētu izveidot „Labo darbu kalendāru“. Ir būtiski stāstīt un skaidrot bērniem par labo darbu un palīdzēšanas nozīmi dzīvē. Bērni ir mūsu nākotne, tāpēc ir svarīgi, lai jau kopš bērnības pieklājības, izpalīdzēšanas un labdarības jēdzieni būtu pašsaprotami. Protams, bērniem šie labie darbi būs citā līmenī – piemēram, rotaļlietu savākšana, palīdzēšana vecākiem virtuves darbos, apsveikumu veidošana radiniekiem, draugiem, kaimiņiem utt. Bet svarīgākais ir apziņas veidošana.

20141121124345-80683.jpg

Varbūt kāda no jums jutīsies sašutusi par šo blogu, bet mans mērķis  nav kādu aizvainot vai PIESPIEST vairot pozitīvo. Šis blogs ir aicinājums padomāt  par citiem cilvēkiem, kaut uz brīdi pavirzot maliņā savu „ES-VISUMA CENTRS“.

Patiesībā, lai vairotu gaišumu, sirsnību un pozitīvo mums apkārt, pat nav nepieciešami lieli materiālie ieguldījumi – reizēm mīļš vārds, pieklājība un smaids, uzklausīšana un palīdzēšana ar padomu ir pat svarīgāki par dāvātu konfekšu kārbu.

20141121124440-89646.jpg

Attēli: www.pinterest.com

Vai Tu gribētu piedalīties pozitīvisma vairošanā, veidojot kopīgo SK labo darbu kalendāru? ;)
Blogo Sieviešu klubā un laimē!

20141120143043-59918.jpg