Vai Tev ir gribasspēks?

hiperkeri
hiperkeri 15. aprīlis 2010 14:11
885

Tā kā gribas turēt līdzi dažam labam cilvēkam, kurš jau 100.dienu ir atmetis netikumu, kuru sauc par cigarešu ēšanu (ar to arī apsveicu), tad es arī saņēmos, lai ko darītu lietas labā un tiktu vaļā no netikuma- tikuma ar pseidonīmu „šokoloko”.

{smallpic:1}

Tie, kas mani ikdienā ir redzējuši, zina, ka man jau nu somā vienmēr atradīsies kāds saldums. Nav jau brīnums- ja cilvēks dzīvo uz taisnes starp 2 saldumu fabrikām..

 

Nu jā- man ir 5 dienas bez šokolādes ēšanas, bet šodien tā mani sauca.

 

Vakar pamanīju- starpbrīdī starp seno mūziku un dejām, protams, ka pirmais darbs- došanās uz kafejnīcu. Jūtos reāli piečakarēta, ka iznācu ar minerāli un ābolu. Un šodien arī – aizeju uz veikalu- kāda neraža- tāfelītes saldajā grēkā vietā atmodos ar „Biolakto” iepirkumu maisā. Sirdsapziņa mani pamatīgi izjokoja, bet vielmaiņa pateiks „paldies”. Kādreiz.. es ceru..

 

Kā ir ar Tevi? Vai Tev ir spēcīgs gribasspēks? Vai arī Tev tagad ir kāda apņemšanās?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
musi 16. aprīlis 2010 17:22

Man tas nav viss gribasspēks, bet atkarība. Atkarība no skriešanas. Līdz brīdim, kamēr nebiju gaidībās, katru dienu, neskatoties uz laika apstākļiem, izbrīvēju sev stundiņu, lai aizietu izskriet savu 6 km aplīti, vienkārši organiski man to vajadzēja.. skriet, atslēgties no visa, pabūt vienai, un tad ar tādu patīkamu nogurumu atgriezties mājās.. tagad tik, cik dodos pastaigās un domās esu pie sava aplīša, bet zinu, līdz ko mazulis piedzims atkal atgriezīšos vecajā ritmā... kā tas bija ar pirmo bēbuku..

hiperkeri 16. aprīlis 2010 09:13

nu man ir nezjeeliigi daudz pumpu uz sejas,taapeec tie saldumi jaanogriezj.it kaa paliek labaak. ja taa mellaa nekait,tad esmu gatava jebkurai alternatiivai,jo man jau sapnjos raadaas,kaa es eedu shokolaades konchas:D:D

hiperkeri 16. aprīlis 2010 09:11

nevis cigareshu eeshanu,bet cigareteeshanu:D

inny 15. aprīlis 2010 20:57

Nesen parādījās:
1. pirms dzemdībām svēru 98 kg, tagad - 77 kg... līdz maniem 72 vēl jānomet, bet cik nu tas ir :) salīdzinot ar to, kas jau nost;
2. beidzot esmu nomainījusi profesiju, jau sāku apmācības;
3. esmu pievērsusies veselīgam dzīvesveidam un eko lietām, ko nekādi nevarēju saņemties, tagad ķermenis jau saka paldies..;
4. uzsākts darbs pie sava biznesa plāna.
Bet man bija tā - sākumā sāku mīlēt sevi, izprast sevi (pilnīgi kā attiecībās ar otru cilvēku:)), tad attiecīgi parādījās gribasspēks.

taschinka 15. aprīlis 2010 18:58

Es domaju,ka man ir gribasspeks! Ja gribu,tad varu un daru!

emmucis 15. aprīlis 2010 17:24

Spēks man ir!
Griba man ir!
Bet gribasspēka nav!

Šodien atkal ēdu kūku :(

15. aprīlis 2010 15:21

Man ar to gribasspēku baigi čābīgi- nez ,varbut kāds var aizdot? :D

miranda 15. aprīlis 2010 15:10

Paklau, šokolāde taču nav tik slikta, īpaši rūgtā. ;) Man arī nemaz citas negaršo, tikai rūgtā, kur ir apm. 70 % kakao. :)