Vai "Šķirtenis" - "Second hand"??"

Kerstyna
Kerstyna 25. septembris 2013 08:13
2397

Lietotas mēbeles, lietoti auto,  lietots apģērbs, lietoti vīrieši, lietotas sievietes....
Iegādājoties kaut ko lietotu, mēs pieļaujam, ka tam varētu būt kādi defekti, īpaši, ja šī lietotā lieta ir gandrīz nelietota, bet uzsākot attiecības ar šķirteni, kaut kā par to nedomājam.
Kaut gan par to būtu jāpiedomā un cieši.
Bieži vien jaunie - šķirtie  partneri ienes jaunajās attiecībās vecās ģimenes dzīves scenāriju, kura beidzās ar krahu. Patiesībā attiecību uzsākšana ar šķirteni ir kā "Krievu rulete" , nezini uz ko uzrausies.
Noteikti jānoskaidro iepriekšējo laulību šķiršanas iemesli, lai neuzkāptu uz tā paša grābekļa, tomēr šim jautājumam jāpieiet ļoti delikāti.
Pastāv šķirteņu kategorija, kuri ar lielāko prieku stāsta par saviem iepriekšējiem partneriem – ļaunuma iemiesojumiem, nevīžīgiem, nekārtīgiem, neuzticamiem  radījumiem. Ar šo vaimanājošo un kritizējošo šķirteņu kategoriju ir  vērts būt uzmanīgākam, jo  vari būt nākamais šajā sarakstā. 
Savukārt tad, ja šķirtenis apvij sevi ar noslēpumu plīvuru, un sīki nestāsta par šķiršanās iemeslu, tad var par to pavaicāt  kolēģiem, draugiem, radiniekiem, lai noskaidrotu, kā patiesībā viss bija. Tomēr kāda konkrēta cilvēka viedoklis nespēs pilnībā atklāt patiesību, jo cilvēki ir ļoti subjektīvi.
Un tā nav rūpnieciskā spiegošana, ja kas. (giggle) 
Sarunas kas nostaļģiski vijas par un ap viņa izirušo ģimeni,  arī nedrīkst laist pāri galvai, šādas sarunas vairāk liecina par to, ka šķirtenis nav gatavs jaunām attiecībām, un , kas var būt nejaukāks, ja tavs partneris tevi nepārtraukti salīdzina ar bijušo....Brrr... tas nevienu nevar iedvesmot uz panākumiem.
Bīstama ir arī otrā galējība - šķirtenis ar plašu vēzienu izgriež no savas dzīves epizodi ar savu iepriekšējo partneri un bērniem.... izgriezīs tevi arī. Var atteikties no attiecībām, bet ne jau no bērniem.
Vai vajag izvairīties no attiecībām ar šķirteni? Nē, tikai tām vajag pieiet ar drusku vēsāku prātu, nevajag censties būt labākam par iepriekšējo partneri, nevajag censties pāraudzināt, pārtaisīt un veikt  u.c. rekonstrukcijas pasākumus. Šķirtenis jau nav brāķēts vai slims, tas ir cilvēks, kurš ir izbeidzis kādas nopietnas attiecības,  un -  ir vai nav gatavs jaunām attiecībām.


Blogo Sieviešu klubā un laimē Sebamed dāvanu komplektu


Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Cerīte 25. septembris 2013 21:27

Oi,tikko apjēdzu ka ari es dzīvoju ar šķirteni:D visu dienu pat prātā nenāca.:D:D

Rebeka 25. septembris 2013 16:54 krx

Piekrītu, man ikdienā bieži nākas redzēt, ka dažādas lietas kārtot nāk mamma ar savu 40 gadīgo dēlu pie rokas... Fui..

KRX 25. septembris 2013 15:24

oi... negribēju tā...

KRX 25. septembris 2013 15:24 Rebeka

Zini, pēdējā laikā arvien biežāka parādība ir brīvie vīrieši, kuri, diemžēl, joprojām dzīvo ar vecākiem.... Nezinu kāpēc, bet es no tāda 40gadnieka bēgtu pa gabalu.

Rebeka 25. septembris 2013 11:25

Lietots tas ir ja ir bijis precējies vai ja ir bijušas iepriekš attiecības?

Ja skaitās tie, kuriem ir bijušas attiecības, tad nelietotie vispār eksistē, tie kuri vecāki par 20 gadiem ( pirmās attiecības parasti ir jau tīņu gados :D)

Linduchy 25. septembris 2013 11:02 krx

ROFL(Y) par lietota/nelietota vīrieša novērtējumu

pece 25. septembris 2013 11:02

Jebkuras attiecības prasa savā ziņā priekšizpēti par otra cilvēka vērtībām, paradumiem, ieradumiem, uzskatiem. Iepriekšēju attiecību pieredze, tāpat kā attiecību pieredzes trūkums, var būt gan pluss, gan mīnuss. Katrs gadījums, tāpat kā mēs pašas ir individuāls.

Nikte 25. septembris 2013 10:37 krx

(Y)8-|

KRX 25. septembris 2013 09:44

Es piekritu saistīties ar šķirteni (ar 2 ex.kopdzīvju pieredzi). Arī pati biju šķirtene (ar vienu ex.kopdzīvi). Un, manuprāt, uz otrām pusēm second-hand neattiecas. Drīzāk vajadzētu būt uzmanīgiem ar tiem, kuriem(-ām) vispār nav bijusi kopdzīves pieredze.
Tāpēc, mans uzskats, ka "lietots vīrietis" noteikti ir daudz labāks, nekā "nelietots" :D

Cerīte 25. septembris 2013 09:25

Izskatās ka kundzītei rokās sarkani stringi:$:D