Vai laiku pēc 40 varam saukt par vecumu

nosiguldas
nosiguldas 30. augusts 2012 00:00
767

Nu, lūk, esmu atpakaļ. Nemitīgā skriešana bija novedusi pie kārtīgas divu nedēļu slimošanas, pēc kā sev pateicu - pietiek, kaut kas jādara lietas labā! Vēl izlasīju rakstu ar tik romantisku nosaukumu kā "Svara pieaugums vecumā"un sapratu, ka tam jāpieliek punkts. Ceru, ka pārējās 40 gadnieces man pievienosies un mēs pacentīsimies lauzt stereotipus par šo vecumu.

Tagad nedaudz par mani. Man ir 40 ar astīti. Esmu laimīga sieva un trīs bērnu māmiņa. Divi lielākie izskatās, ka drīz varētu man pieteikt kādu mazbērnu, par ko esmu lepna un tikai priecāšos. Mazā pelīte ir četrus gadus veca un es noteikti uzskatu, ka esmu vēl pietiekoši jauna mamma, lai manai Saulītei kāds nejautātu, vai tā ir tava omīte. Visu savā dzīvē esmu sasniegusi ar smagu darbu un tas dod papildus gandarījumu par rezultātu. Nepārtraukti mācos ko jaunu un ja tam nav līdzekļu, tad ir internets un grāmatas.

Brīvajos laikos ierokos savā dārzā un cīnos par sava ciemata labklājību. Vienā vārdā - dzīve vienā skriešanā. Bet man tas patīk un visu ko daru, daru no sirds!

Savu sirdi esmu atdevusi arī kādai ļoti sieviešķīgai nodarbei - mācos un izzinu mūsdienu kosmetoloģijas noslēpumus un pāris reizes nedēļā labprāt organizēju kosmētikas meistarklases, kurās gūstu bezgala daudz pozitīvu emociju, jo varu kaut vai vienu stundu mūsdienu aizņemtās sievietes atraut no ikdienas. Lielākais gandarījums ir spīdums acīs un smaids atvadoties.

Tik tālu viss būtu pat ļoti jauki, bet tagad par to, ko grasos darīt un ar ko dalīties.

Saprotu, ka jāsāk vairāk mīlēt pašai sevi un, pirmkārt, nedrīkst palaisties, savādāk slimība jau klauvē pie durvīm. Un tā kā tuvojās rudens, tad jau arī ziema būs pie durvīm. Jāpadomā par norūdīšanos un iespējamo cīņu ar kādu lieku kilogramu un vēl pēdējo vitamīnu krājumu papildināšanu. Par to arī padalīšos savos turpmakajos blogos. Apsolu pastāstīt ne tikai to, kas ir izdevies, bet arī kuriozus un neveiksmes, lai citiem nevajadzētu ar to saskarties.

UN, PROTAMS, PACENTĪŠOS TOMĒR JŪS PĀRLIECINĀT, KA 40 IR TIKAI DZĪVES SĀKUMS, VAI TEIKSIM - OTRĀ JAUNĪBA!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
babina 30. augusts 2012 13:22

Man ir 40 gadi, bet citi saka ka 35, ir 3 lieli bērni un jūtos lieliski, jo varu dzīvot sev...;) Garums 175, kg 57, nemainās jau 3 gadus...;) un topā zaļā tēja visiem dzīves gadījumiem, Elier produkti un ŠAAR eļļas! Bet katram savs dzīves eliksīrs!

nosiguldas 30. augusts 2012 12:50

es pilnīgi piekrītu, pie tam 'mūsu vecumā mēs daudzas lietas uztveram daudz dziļāk un apzinamies to vērtību.

mahonija 30. augusts 2012 11:23

Savos 40+ varu teikt,ka tagad,kad bērni izauguši,varu dzīvot pati sev. Meitenes,dzīve pēc 40 tikai sākas! :)

Cerīte 30. augusts 2012 08:43

:) (F)