Un atkal par sapņiem

nosiguldas
nosiguldas 26. oktobris 2011 11:35
546

Lasīju Sandijas rakstus par sapņiem un nevaru viņai nepiekrist. Vēl tikai gribu piebilst, ka šadu pozitīvu cilvēku pieredze ir lipīga.

 

 

Es patiesi esmu veiksminiece, jo nonācu sieviešu klubā un ar to, ka biju te mainījās mana attieksme gan pret sevi, gan pret apkārtējiem un to ko daru un protams sapņiem par kuriem pat nemēģināju domāt.

 

Sandijas saraksts ir vērtīga lieta, jo, ari es sevī turu tādu sarakstu, kapēc to nedarīt vai nevaru izdarīt, argumenti, viens pret vienu. Bet tagad par sapņiem, kurus sāku piepildīt.

 

Tā kā tas nav noslēpums, vēl pavisam jauna iekļuvu avārijā un salauzu kāju vairākās vietās, no tā viss izrietošais, saplēstas saites celim un ierobežotas kustības pēdai, lai vieglāk saprast staigāju uz pus pirkstgala. Pirms avārijas dejoju tautiskās dejas, pavisam godīgi, nekāda talanta man nav , tikai nepārvarama velme dejot un darbaspējas. Protams pēc avārijas tas palika, kā nepiepildīts sapnis, un tad virkne- kapēc nevaru.

 

Šogad vasarā laimīgi salauzu arī otru kāju - pēdas pamatni, tik muļķīgi ka pašai bija dusmas uz sevi, jo protams neuzmanīgi aizķēros un paliku kārājoties uz veselās kājās, kura no svara neizturēja un salūza.

 

Pēc mēneša jau skrēju atkal, bet doma, ka beidzot kaut kas jāsāk darīt mani nepameta ne uz brīdi.

 

Septembra pēdējā otrdienā devos izmēģināt spēkus un nu jau mēnesi, katru otrdienu dejoju. Protams pagaidām no manis jēgas maz, jo mācos kājām likt darīt to ko gribu es nevis viņas, bet tās emocijas ko iegūstu tur ir neaprakstāmas. Tas ir pozitīvs lādiņš visai nedēļai.

 

Un kas ir pats galvenais - neviens uz mani neskatās ar naidīgu vai nievājošu skatu, es daru to ko varu izdarīt. Ir tikai jāsaņemās un jāsāk. 

 

Kas tevi spēj pozitīvi uzlādēt? 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 27. oktobris 2011 08:27

prieks, ka piepildi savu vienu no sapņiem :) nākamreiz kādā no SK pasākumiem varēsi mums vadīt dejošanas meistarklases, kurās visas apgūsim pamatiemaņas :)

sandijasieviesuklubs 26. oktobris 2011 13:56

super!!!!

nosiguldas 26. oktobris 2011 12:41

tautiskās dejas, to ko dejoju jau agrāk

Ivetta 26. oktobris 2011 11:44

Tieši interesēja, kur mācies kāda joma dejas? :)

nosiguldas 26. oktobris 2011 11:40

nē soļus kā reiz neesmu aizmirsusi, vienīgi kājas neļauj izdarīt to ko vēlos, baidos griezties, vēl nevaru ar pilnu slodzi palekt, bet tas nav pats galvenais, zinu, ka pēc pusgada, jau izskatīsies savādāk.

Ivetta 26. oktobris 2011 11:38

Mācies tautiskās dejas soļus?