Turpinājums, 2.daļa (mulstošajām blogu izlaist!)

Autors: Linduchy, 2014. gada 21. augusts, 21:29:39
Turpinājums, 2.daļa (mulstošajām blogu izlaist!)

Zinu, ka nedēļa vēl nav pagājusi, bet, ņemot vērā īpašos lūgumus, publicēju ātrāk ;)

...

Inese vēl aizvien bezrūpīgi lasīja savu romānu. Es degu. Mežonīgs uzbudinājums bija uzkūris manī milzīgu ugunskuru.

Ierosināju doties peldēties, cerot, ka ūdens spēs atvēsināt mani, bet Inese bija tik ļoti aizrāvusies ar savu grāmatu, ka nevēlējās doties uz ezeru. Sēdēju uz terases kāpnēm un gaidīju, kad Kārlis beidzot nonāks lejā, lai nebūtu vēlreiz jāpaliek ar viņu divvientulībā, jo nebiju par sevi pārlecināta, ka spēšu atturēties vēlreiz…nē, es skaidri zināju, ka nespēšu. Beidzot parādījās arī viņš ar norasojušu alus pudeli rokā, laikam jau nenāca tik ilgi, jo bija jānomierina savs draudziņš…iedomājos, kā viņš to darīja vannas istabā, un atkal man sāka kutēt minkucis… Ak kungs, cik seksīgi viņš tagad dzer savu aliņu, labprāt dalītu šo dzērienu ar viņu…mmm… Saspiedu kājas ciešāk kopā.

Inese uzsmaidīja Kārlim, pastiepa roku, aicinādama pienākt tuvāk. Kārlis piegāja klāt pie šūpuļtīkla un pieliecās. Inese apķēra viņu ap kaklu un uzspieda ilgu skūpstu viņam uz lūpām. Garlaicīgu skūpstu, bez mēles. Ak šausmas, atkal jau man nav miera…nu par ko es domāju!  Pēc šī negaidītā skūpsta viņš pavērsa savu skatienu uz manu pusi, tas bija tik mežonīgs. Nesaprotu, kā Inese to nepamanīja, bet varbūt pamanīja, tikai izlikās neredzam.

Pēkšņi ieilgušo klusumu pārtrauca Inese ar jautājumu, kāpēc mēs pēkšņi esam kļuvuši tik jocīgi klusi. Šāds jautājums bija ļoti negaidīts gan man, gan Kārlim. Nu ko lai atbild uz šādu tekstu - piedod, mīļā draudzenīt, bet mēs klusējam, jo tikko gandrīz nodrāzāmies tavā vannas istabā! Paraustīju plecus un vēlreiz ierosināju doties peldēties – šoreiz jau abiem. Inese saviebās kā tāda cimperlīga meitene.

         - Nu nē, negribu es nekur iet, gribu palasīt grāmatu. Bet jūs varat aiziet divatā.

Kārlis sarosījās. Viņa skatienā parādījās neliela cerības dzirkstele. Nebiju gaidījusi šādu ierosinājumu. Kārlis lūdzoši skatījās kā tāds mazs šunelis. Viņš piekrita doties peldēties, kaut CENTĀS tēlot sarūgtinājumu, ka Inese neies kopā ar mums. Bet vismaz man bija skaidrs, ka sarūgtinājuma tēlošana viņam nepadodas īsti labi. Svārstījos savās domās…skaidri zināju, kas notiks, kad paliksim divatā. Sirdsapziņa centās mani atrunāt, bet iekšējais velniņš bija stiprāks…

Kārlis nespēja apslāpēt savu sajūsmu, pat pārāk atklāti to paužot un priecājoties par šo iespēju. Viņš tiešām izskatījās pēc šuneļa, kas no priekiem luncina asti…tikai priekšpusē. Kad devāmies prom, uz mirkli man izlikās, ka Ineses skatienā jaušama greizsirdība. Viņa tik neveikli pasmaidīja, novēlēja mums jauku peldi un atkal pievērsa savu skatienu grāmatai. Manī iezagās aizdomas, ka Inese to dara tīšām, viņa kaut ko nojauš. Bet tad kāpēc viņa tik bezrūpīgi mūs laiž prom divatā.

Tiklīdz bijām tikuši drošā attālumā no Ineses vasarnīcas Kārlis kļuva drošāks, smaids viņa sejā atgādināja bērnu pirms Ziemassvētku dāvanu izsaiņošanas. Viņš mani strauji apķēra, piespieda pie tuvākā koka ar seju pret viņu un sāka skūpstīt. Sajutu gurnā spiežamies viņa piebriedušo locekli. Atbrīvoju roku no viņa važām un sāku masēt viņa locekli caur peldbiksēm. Viņš baudā pieklusināti iestenējās.

         - Kāpēc tu to dari? - klusi jautāju viņam pie auss, virzīdama mēles galiņu gar viņa ausi. Tikmēr turpināju maigi masēt viņa locekli un jutu, kā viņam tas patīk.

         - Es par to sapņoju jau kopš rīta, kad ierados vasarnīcā. Tu izskatījies tik kārdinoša, kāpdama lejā pa kāpnēm - samiegojusies, sārtiem vaigiem, mežonīgiem matiem, tik uzbudinoša. Tavs puscaurspīdīgais naktskrekliņš, kas knapi piesedza tavu dibenu - kā tas mani tracināja, gribēju tev mesties virsū un izdrāzt jau tad.

Mani pārņēma nevaldāmi smiekli. Ārprāts, tu nu gan esi nogribējies!

         - Kāpēc tu smejies? Tu smejies par mani? - Kārlis izskatījās nedaudz apmulsis.

Neko neatbildēju. Ieskatījos viņa acīs un viltīgi pasmaidīju. Domāju, ka viņam kļuva skaidrs.

         - Tu mani padari traku! Tu mani gribi vai tikai spēlējies ar mani? - viņš izkliedza un atkal sāka mani skūpstīt…lūpas, seju, kaklu, plecus.

         - Nāc, iesim, - es centos atbrīvoties no viņa skavām.

Kārlis ieskatījās manās acīs. Viņa skatiens kļuva vēl mežonīgāks.

Bijām nonākuši pie ezera, apkārt nebija neviena cilvēka, tomēr nolēmām paiet vēl nedaudz tālāk, noslēpties kādā nomaļākā vietā. Mūs abus pārsteidza milzīgs  vītols pašā ezera krastā. Tā zari sniedzās līdz pat ūdenim. Skaists skats, vientuļa vieta, prom no svešām acīm. Pašķīrām vītola zarus. Varenais koks bija saaudzis milzīgs un kupls, veidojot norobežotu zaļu istabiņu ar patīkamu ēnu. Es nometu zemē savu somu. Kārlis nepacietīgi skatījās uz mani. Skatoties viņam acīs, pienācu tuvāk un lēni novilku savu kleitu. Viņš pastiepa savu roku, lai noglāstītu manu augumu. Strauji iesitu viņam pa roku, mežonīgi iesmējos un metos ūdenī. Kārlis bija saniknots un metās man pakaļ. Jau pēc mirkļa viņš mani panāca, abi iegāzāmies ūdenī. Kārlis piepacēla mani, es apvijos ap viņu. Dziļi skatījos viņa acīs. Tur bija nepacietīga iekāre. Šis vīrieties tiešām mani gribēja. Mani uzbudināja viņa iekāre. Pieliecu galvu tuvāk viņa sejai un maigi iekodu viņa apakšlūpā. Mēs sākām skūpstīties. Pavirzījāmies uz krastu, tuvāk vītola izveidotajai slēptuvei. Viņš skūpstīja manu augumu, norāva nost peldkostīma augšdaļu, lai tiktu klāt pie krūšu galiņiem un kā izslāpis tos sūca, nespējot izlemt, kurš ir gardāks. Viņa loceklis bija piebriedis, spēcīgi sāku masēt to. Kārlis iestenējās no baudas.

         - Mēs vēl varam apstāties, - pieklusinātā balsī teicu.

         - Nē, es netaisos apstāties. Es tevi gribu! - viņš apklusināja mani ar skūpstu. Mūsu mēles savijās. Kārlis steidzās. Viņš bija nogribējies…

Bilde: love.mopays.com