trīs minūtes........

nosiguldas
nosiguldas 25. novembris 2013 11:00
3056

Mēs, kā daudzi darba kolektīvi, šodien pulcējāmies uz klusuma brīdi. Stāvot starp kolēģiem pateicos par to, ka manu ģimeni šī traģēdija nav skārusi tieši. Katra no mums domāja par ko citu, kam bija acīs asaras, kas vienkārši skumji vērās tālēs. 

Trīs minūtes ir tik maz un tomēr tik daudz. 

Ja šīs trīs minūtes būtu bijušas, iespējams nelaime varēja nenotikt, vai varēja būt ievērojami mazāka.

Trīs minūtes domās tikai ar sevi tieši pretēji ir tik maz.

Melna ēns ir pārslīdējusi pār mūsu valsti, bet laiks iet uz priekšu un arī mums ir jādzīvo tālāk. Kā jauna sākuma priekšvēstnesis bija baltais šīs dienas rīts. Mēs esam savādākas, vairs ne tādas kā vakar , vai pirms gada.

Katra no mums ir kautko mācījusies sapratusi, vai izmanījusi savā dzīvē. Viens gan ir visiem vienāds, tas ir vēlējums būt kopā ar sev tuvajiem, mīlēt tos, būt uzmanīgākām un veltīt pēc iespējas vairāk laika brīžiem,  kad esam kopā ar vīru, bērniņu, vecākiem. Bez vārdiem mums tiek čukstēts, mācieties mīlēt savus tuvos, ņemiet no dzīves visu ko tā sniedz, kļūstiet atvērtākas.

Sāksim to darīt jau šodien, jo pēc melnā nāk baltais. Dzīve ir patiesībā tik īsa, un neviens no mums nezin, kas būs rīt vai parīt. Kad vīramāte palika viena, viņa teica tādus vārdus" kad viņš tur gulēja, es pie sevis lūdzos, lūdzu atgriezies, vienalga kāds tikai atgriezies, bet tad jau bija par vēlu". Tad darīsim tā, lai vēlāk nav jāsaka sev, ka es to varēju izdarīt vakar, bet šodien ir par vēlu........

Izbaudīsim katru šo dienu, jo tas ir patiesi vienreizēji, ka varam dzīvot un izbaudīt ziemas dzestro rītu, varam priecāties par saulu un jūru. Varam apskaut savus mīļos un darīt visu, lai šī pasaule būtu par vienu laiimīgu cilvēku bagātāka. 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies