Tipiskais klačiņblogs:)

hiperkeri
hiperkeri 10. jūlijs 2014 13:12
1960

Labdien,dāmas!

Šodien esmu iedvesmota radīt to,ko protu vislabāk- justies savā ādā.Vēlos,kā vecos laikos-parakstīt to,kas man prātā,sirdī,katrā šūnā.

Lasot rakstus par `tipiskākajām kļūdām` tanī un tanī tēmā,radās jautājums- kāpēc tad neviens nerāda piemēru? Visi jau zina ,ko NEdarīt,bet kur būt tas stiprais,kas Darīs??

Vai tikai man mājas ir kārtībā,sakārtotas attiecības un darbs arī ir tas,kurš priekš manis?

Es gribu teikt,ka jūtos kā pasaules luteklītis, jo man apkārt ir cilvēki, kuri man patīk un mani papildina, mani mīl cilvēks,kurš ir manis vērts un kuru es biju jau sen nopelnījusi par tām pārestībām un kļūdām,kuras nācās izdzīvot nevajadzīgi cauri,esmu ieguvusi labu izglītību un tagad pavadu burvīgu atvaļinājumu pirms uz pilnu klapi atsākšu atkal strādāt savu darbu ar brīnišķīgākajām jomām,kādas es varu iedomāties- bērni un mūzika:)

Kā to panākt?

:) Tas jau jāvaicā sev.

Ko es varu pateikt- es esmu atklāta katrā situācijā. Jā,daudzreiz man ir vaicājuši,vai es esmu dzērusi, jo vēl arvien savos 25 varu būt atraisīta,brīva,un teikt to,kas uz mēles un iekšā darās.(savā dzīvē es neesmu vēl ne reizi piedzērusies līdz kliņķim,lai neko neatcerētos vai būtu slikta dūša.tas arī laikam ir brīnums:D ),un dažkārt tā ir tikai mana default seja,kas to tā rada:D

Es daru to,kas dara labumu vai nu man,vai apkārtējiem. Jā,man nav problēmu nomazgāt šķīvjus pēc tusiņa pie draugiem,jo varu iedomāties,cik namamāte nākamajā rītā būtu nelaimīga,to visu ieraugot. 

Ja prieku neiegūst neviens,paritinot seku kamolīti,tad vai nu to nav vērts darīt,vai ir jāmeklē pēc cita veida,kā uzdevumu veikt.

Attiecībās svarīgi ir runāt un neturēt iekšā. Principā jau es esmu tas lielais mēslu vārītājs,jo man bija lielāka vēsture attiecību mēslu vārīšanā. Jūs jau zināt manu bēdu stāstu. Tāpēc arī pie šīm attiecībām bija visvairāk jāstrādā,lai sāktu runāt par daudz un dažādām lietām un tēmām.

Ar mani kā ar bērnu-to arī darbā es esmu pamanījusi. Bērnos ir jāiedziļinās un jāiegulda laiks un pacietība, citādi tie ātri aiziet neceļos. Ja tiek piestrādāts pie viņu produktīvās virzības metodēs, kā bērni ar vecākiem pēc iespējas ilgāk saglabātu draudzīgas attiecības(tas attiecas arī uz sievu-vīru attiecībām,tad nebūtu tik daudz šķirtu laulību. un šis modelis arī gan manā,gan manas otrās pusītes ģimenēs diemžēl ir aktuāls, tāpēc visi turpmākie soļi ir rūpīgi jālolo,lai mācītos no priekšgājēju veikuma),tad bērni ātrāk vienkārši attīstās un sāk domāt patstāvīgi- gan pār cēloņiem,gan sekām,dzīvojot un izbaudot arī brīdi,kad jādzīvo.

Radīsim vairāk prieku apkārtnē un sāksim ar sevi:) Tas tomēr nav tik grūti,kā liekas:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 10. jūlijs 2014 13:12

attēls no Pinterest. āmen.