Tikt galā ar SEVI

hiperkeri
hiperkeri 7. jūlijs 2011 12:47
684

pēc sava pēdējā bloga,kurā stāstīju,kā man iestājies dzīves apnikums,dienas divas vēl nīkuļoju sevī. Taču visu uz labo pusi atgrieza vakardiena,kad mani sagaidīja brauciens ar mīļoto uz Rīgu-uz kino,un tikšanās ar viņa bijušo klasesbiedeni(manā gadījumā laikam vienkārši palīdzēja parādīšanās cilvēkos).Diena bija patiesi jauka,pirms filmas kā agrāk randiņos,ieturējām patiešām labu maltīti iekš Vecrīgas,un tad jau kino(pēdējie Transformeri tomēr ir ļoti labi:) )

 

 

Ziniet,mani vienmēr iekustina filmu morāle,tāpēc arī viss atpakaļceļš uz Jelgavu bija diezgan domīgs.

 

vakarā nespēju iemigt,un,kad mans mīļotais jau saldi gulēja,uzrakstīju viņam vēstulīti ar to,kā jūtos(un tā bija diezgan smagi sagremojama par tēmu-varbūt tomēr vairāk nevajadzētu dzīvot kopā,grūti abiem pierast pie otra..)

 

jāsaka,ka šis rīts ietvēra vislielāko emociju gammu-no lielām asarām līdz paranormālam smaidam,jo viss ir kārtibā-visas lietas ir savās vietās,jo varējām izrunāt smagas lietas,neatkarīgi no garastāvokļa vai kādām citām ietekmēm.

 

Ja mīli,tad sapratīs:)

 

tāda ir mana šodienas atziņa

 

gribētu jūs,meitenes,iedrošināt runāt ar apkārtējiem mīlajiem par savām izjūtām vairāk-un dziļāk kā par tādām seklām ikdienībām un pieklājībām.

 

Tā ir patiesi atvieglinoša sajūta,kas padara brīvu:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 9. jūlijs 2011 10:07

turās!!

Ilze_Liekmane 7. jūlijs 2011 13:53

Es pilnīgi noteikti esmu par izrunāšanos, bet manā pieredzē, daudzi to vienkārši nespēj izdatīt. Ja runātājs ir viens un otrs mūk no esošās realitātes, tad nekas labs nesanāk :D Iedvesmojoši katrā gadījumā, man šodien arī (laikam lietus ietekmē) ir uznācis dvēseles panīkums, nogurums, kuru centīšos apkarot :D

mazaa raganina 7. jūlijs 2011 13:32

Vai nav tā,ka lielāko daļu ,,problēmu" mēs pašas izdomājam??? :)

kintijasieviesuklubslv 7. jūlijs 2011 13:29

izklausās, tev tiešām bijis traks rīta cēliens, bet prieks, ka atkal labs noskaņojums un vari baudīt dzīves krāsas, garšas un smaržas ar pilnu krūti :)