Tikšanās ar slavenību pret ziedojumu

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2019. gada 14. marts, 08:36:42
Tikšanās ar slavenību pret ziedojumu

Meditācija ar Annu Rozīti, aproču vēršanas meistarklase ar Agnesi Zeltiņu, pieredzes stāstu vakars ar Leldi Ceriņu, teātra izrāde ar Krišjāni Cauni, mantas no Dārtas Danevičas garderobes. Tik netriviālas “preces” var iegādāties biedrības “Taureņa efekts” labdarības online veikalā.

Ar šo iniciatīvu Latvijā iemīļotās personības kopā ar biedrību “Taureņa efekts” vēlas pavēstīt to, ka labdarība ir ikviena moderna cilvēka ikdienas sastāvdaļa, jauns dzīvesstils, kurā jebkurš ieguldījums – finansiāls, materiāls vai emocionāls – ir no svara, lai kāds saņemtu neatsveramu atbalstu, prieku, gandarījumu un pat sapņu piepildījumu.

“Mūsuprāt, labdarība kļuvusi par mūsdienīgu elementu, kas palīdz ikdienas rutīnā un steigā paveikt ko nozīmīgu. Tagad cilvēkiem ir iespēja izvēlēties sev ērtāko ziedošanas veidu – kastītēs veikalos, tiešsaistē ar bankas pārskaitījumu, SMS vai ar pirkumu labdarības veikalā, kā arī ļoti aktuāls un moderns ziedojums ir laiks un zināšanas,” stāsta biedrības “Taureņa efekts” dibinātāja Olga Kazaka, aicinot ikvienu integrēt  labdarību savā ikdienā kā dzīvesstila elementu.

Slavenību laiku un mantas pret ziedojumu var iegādāties biedrības online veikalā www.taurenaefekts.lv, kur iegūtie līdzekļi tiks nodoti biedrības atbalstīto labdarības projektu īstenošanai, palīdzot bērnu namu jauniešiem un cilvēkiem no mazaizsagātajām sabiedrības grupām.

Kampaņu atbalsta: “Clear Channel Latvia”, modes un izklaides centrs “Rīga Plaza”, komunikācijas aģentūra “A.W.Olsen & Partners”, “KUMA Design”.

 

Par biedrību “Taureņa efekts”

Biedrība “Taureņa efekts” kopš 2009. gada realize sabiedriskā labuma projektus. Pašreiz aktīvi ir tādi projekti, kā “Taureņa efekts”,kuras mērķis ir palīdzēt bērniem, kuri aug bērnunamā, atrast pareizo dzīves virzienu;LOTE – rokdarbi, ko veidojuši tie, kuriem sarežģīti iekļauties darba tirgū – cilvēki ar īpašām vajadzībām, jaunās māmiņas un sirmgalvji; SPORTS VIENO– projekts ar mērķi palīdzēt jauniešiem no bērnunamiem ieviest savā dzīvē sportu, tādējādi motivējot tiekties uz jauniem mērķiem.

Sniegt atbalstu „Taureņa efekts” īstenotajām labdarības kampaņām var biedrības mājas lapā www.taurenaefekts.lv ar internetbankas starpniecību vai SMS, ziedojot vienreiz vai arī pieslēdzot regulāro ziedojumu. Mūsu ziedojumu kastītes atrodas ELVI, Kristīne RR , AlkOutlet veikalos, kā arī degvielas uzpildes stacijās Virši A. Mūsu ziedojumu koks aug modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”.