The "F" Word

Autors: hiperkeri, 2010. gada 17. septembris, 14:04:04
The "F" Word

Vai tiešām Feminisms ir tik slikts vārds Sievietei,kur VAR,GRIB un MĀK?es nez kapēc iedomājos par to,jo man ir jautāts,vai es neesot feministe,jo vienmēr visu daru pati. Kas tas par jaunumu?? Mana mamma mūs 3 uzaudzināja viena,strādā,uztur savu mammu,remontē laukos māju-tikai tāpēc,ka ir pieņemts,ka,ja kas ir jāizdara,tad tam arī jābūt padarītam!!

 

Es laikam esmu atsitusies viņā,jo -JĀ-man patīk izjust varu savāš rokās. Varu pār savu dzīvi,varu par savu vidi-lai es spētu darboties kā viens vesels sabiedrības (VESELAS sabiedrības) zobratiņš.

 

Vai tas ir nosodāmi,ka vājuma mirkļus,kad ĻAUJU sevi lutināt , atklāju savus nervu galus tikai drošības zonā,kur jūtos komfortabli un droši-prom no visām acīm? Es neesmu " dzelzs lēdija" -esmu atvērts,pozitīvs un smaidīgs cilvēks,bet to,ko es uzskatu par etiķeti,es arī lieku ievērot attiecībā pret sevi,tāpēc man labākie draugi NAV tie,ar kuriem mācos vai strādāju.Sev pieskarties ļauju tikai savam puisim un labākajai draudzenei.Mans templis-mans ķermenis. Stipra āriene un iekšiņa:)