Tev pieder Viss

Autors: hiperkeri, 2011. gada 26. augusts, 09:50:00
Tev pieder Viss

`Būt perfektam nenozīmē darīt kaut ko īpašu,bet darīt parastas lietas īpašā veidā` /Japāņu sakāmvārds/ Vai Tu saproti,cik daudz Tev ir dots?

 

 

Mums apkārt ir tik daudz visādu mantu,krāmu un lietu,kuras mūs pavada katru dienu-tās mums rēgojas acu priekšā,mūs priecē,līdz paiet laiks un tās mūs kaitina. Tā taču ir,vai ne?

 

Tu vairs nespēj rast prieku tajās vienkāršajās lietās,par kurām kādreiz esi smaidījusi.

 

Mēs ejam visi uz darbiem,slājot ar smagiem soļiem,jo atkal vēl viena darba diena priekšā..pa ceļam vienīgi priecādamies,ka labi,ja šajā momentā nestrādājam par sētnieku.. kas tad tas par prieku?


Visus darbus jādara ar PRIEKU!

 

Vaaaai,man ir bijušas TIK DAUDZ tās situācijas,kuras atceros un paliek tik rūgti,ka neesmu spējusi ik katrā mirklī atrast ko tādu,par ko pasmaidīt. Par to ir žēl. Mums jāsvin katra diena, katrs solis,kas mums dots un katra iespēja,kas vēl tikai priekšā!

 

tad,nākošo reizi,piesēžoties pie datora ekrāna ar savu tējas krūzi,atceries to,cik viena tāda tējas krūze patiesībā nozīmē,bet Tu to neesi varējusi saskatīt,ikdienas skrējiena nogurumam uznākot-

 

`Tējas dzeršanas filozofija neslēpjas tikai tās estētiskajā aspektā šī jēdziena vispārpieņemtajā nozīmē,jo tā saskaņā ar ētiku un reliģiju mums palīdz izteikt cilvēka un dabas integrālo koncepciju. Tējas rituālam ir higiēniska nozīme,jo tas prasa ievērot tīrību,tā ir taupība,jo parāda,ka lielāku labsajūtu sniedz vienkāršība nevis sarežģītība un tēriņi. Tā ir garīga ģeometrija,jo definē mūsu proporcijas izjūtu attiecībā pret Visumu.`

 

/Kakozo Okakura-Tējas grāmata/

 

Parunājam šodien par tām lietām, kas ikdienā raisa sajūtu - tev pieder viss? :)

Lai raisās sarunas!