Tev pieder Viss

hiperkeri
hiperkeri 26. augusts 2011 09:50
618

`Būt perfektam nenozīmē darīt kaut ko īpašu,bet darīt parastas lietas īpašā veidā` /Japāņu sakāmvārds/ Vai Tu saproti,cik daudz Tev ir dots?

 

 

Mums apkārt ir tik daudz visādu mantu,krāmu un lietu,kuras mūs pavada katru dienu-tās mums rēgojas acu priekšā,mūs priecē,līdz paiet laiks un tās mūs kaitina. Tā taču ir,vai ne?

 

Tu vairs nespēj rast prieku tajās vienkāršajās lietās,par kurām kādreiz esi smaidījusi.

 

Mēs ejam visi uz darbiem,slājot ar smagiem soļiem,jo atkal vēl viena darba diena priekšā..pa ceļam vienīgi priecādamies,ka labi,ja šajā momentā nestrādājam par sētnieku.. kas tad tas par prieku?


Visus darbus jādara ar PRIEKU!

 

Vaaaai,man ir bijušas TIK DAUDZ tās situācijas,kuras atceros un paliek tik rūgti,ka neesmu spējusi ik katrā mirklī atrast ko tādu,par ko pasmaidīt. Par to ir žēl. Mums jāsvin katra diena, katrs solis,kas mums dots un katra iespēja,kas vēl tikai priekšā!

 

tad,nākošo reizi,piesēžoties pie datora ekrāna ar savu tējas krūzi,atceries to,cik viena tāda tējas krūze patiesībā nozīmē,bet Tu to neesi varējusi saskatīt,ikdienas skrējiena nogurumam uznākot-

 

`Tējas dzeršanas filozofija neslēpjas tikai tās estētiskajā aspektā šī jēdziena vispārpieņemtajā nozīmē,jo tā saskaņā ar ētiku un reliģiju mums palīdz izteikt cilvēka un dabas integrālo koncepciju. Tējas rituālam ir higiēniska nozīme,jo tas prasa ievērot tīrību,tā ir taupība,jo parāda,ka lielāku labsajūtu sniedz vienkāršība nevis sarežģītība un tēriņi. Tā ir garīga ģeometrija,jo definē mūsu proporcijas izjūtu attiecībā pret Visumu.`

 

/Kakozo Okakura-Tējas grāmata/

 

Parunājam šodien par tām lietām, kas ikdienā raisa sajūtu - tev pieder viss? :)

Lai raisās sarunas!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ivetta 26. augusts 2011 16:15

Atkal jau saule iespīdēja iekš SK... :)

svente 26. augusts 2011 15:27

Pilnīgi piekrītu. Mums vajadzētu iemācīties domas un informāciju sakārtot, kā to darīja Šerloks Holms. Pēc viņa vārdiem, nejēga sabāž galva visu, ir to ko vajag, ir to ko nevajag. Un tad kad tev nepieciešama kāda informācija, tad izrādās, ka tā ir tik dziļi iebāzta, ka pie tās mēs vairs netiekam klāt. Tāpēc galvā ir jābūt perfektai kārtībai un visam jābūt saliktam pa plauktiņiem. TIKAI - kā to izdarīt?

odreta 26. augusts 2011 13:14

Hiperkeri, paldies par Taviem super pozitīvajiem blogiem! Paldies, ka atgādini, ka dzīve patiešām IR SKAISTA! :)

ewe 26. augusts 2011 11:47

(Y)

hiperkeri 26. augusts 2011 11:46

jess:) pasaule taču ir skaista:)

hiperkeri 26. augusts 2011 11:45

padomā par šo-mūsu galva ir tikpat pilna ar visādām `krāmu domām`,cik mūsu bēniņi ar nevajadzīgām lietām..

ewe 26. augusts 2011 11:41

Un ja par sajūtu...
Tāda (manā izpratnē) man rodas katru rudeni, kad no rīta puses jau ir dzestrais rudens gaiss, bet spīd saulīte koši zilajās debesīs un ielu pelēko asfaltu ir iekrāsojušas jau krāsainās koku lapas. Visspilgtāk man atmiņā ir palicis kāds rudens rīts augstskolas beigšanas gada rudenī... Iznācu no skolas verot smagās kokgrebumiem rotātās durvis un mani sagaidīja šāds zilzaļpelēki dzeltens un saulains ielas skats. Tam papildus vēl pārliecība ka skola tiks pabeigta bez aizķeršanās un maza iemīlēšanās deva piešķīra tam rītam sajūtu - VISA pasaule man pie kājām :)

svente 26. augusts 2011 11:40

Es neteikšu, ka priecājos par savu darbu. Es priecājos, ka tas man ir, un cenšos darīt to pēc labākās sirdsapziņas, lai gan nav īsti tas kas man patīk. Mājās - es daru darbiņus, visus - sīkos, lielos, un jau iepriekš priecājos par to, ka viss būs padarīts un man būs brīvs laiks, ko varēšu veltīt kādai sev interesējošai nodarbei. Ja viss nav izdarīts, kas bija paredzēts, tā pilnīgi nevar atdoties brīvā laika baudīšanai. Tad tev zemapziņā visu laiku jādomā: "Tā! Pasēdēšu un tad pabeigšu visu, lai viss ir padarīts." TAS NAV TAS. Papriekšu visu izdaru, un tad saprotu, ka man ir daudz brīva laika. Par to ir milzīgs prieks.

ewe 26. augusts 2011 11:36

Ja par tēju... Saruna ar draudzeni man nesen lika par šo aizdomāties. Par to,ka tomēr tajā ikdienas skrējienā vajadzētu atlicināt laiku gardas un smaržīgas tējas krūzei. Mans mērķis tagad - vismaz katru otro vakaru "izraut" laiku tējas krūzei, pāris cepumiem un kādam žurnāla rakstam ērtā pozā, dīvānā. Atslābt no ikdienas rūpēm kaut uz to pusstundiņu tikai un veltīt sev ko smaržīgu, gardu un izglītojošu/izklaidējošu.

Lapsaa 26. augusts 2011 11:35

ES katru dienu priecājos par savu darbu, jo mani pari ceļam katru reizi ved simtlatnieku programmas nabags. lai gan nav pasaulē labākais apmaksātais darbs, bet dzīvot var un badu nemirstam :) :D

hiperkeri 26. augusts 2011 10:07

atķeksē sev kaut kur blakus datoram,un pēc tam atķeksē kaut kur-dziļi iekšā;)

elinapaula 26. augusts 2011 10:04

Esi atradusi patiešām skaistus vārdus, kurus gan mums visām būtu jāspēj ne tikai izlasīt, bet arī piepildīt! ;)

hiperkeri 26. augusts 2011 09:57

jāsaka,ka man rīts bijis tikai parasti pozitīvs,līdz man meitenes neatrakstīja,kā viņām iet:) mani vēl vairāk iepriecināja tas,ka tagad jau ļoti daudzām sāk piepildīties tas,ko viņas vēlējās,un tad ir VĒL lielāka apņēmības,saistībā ar savām iecerēm:):):) (party)

26. augusts 2011 09:54

es sēžu uz krēsla :P

hiperkeri 26. augusts 2011 09:53

:D šķiet,ka visas jau sēž `rīta sīkumos`:D:D:D

kintijasieviesuklubslv 26. augusts 2011 09:51

Šis tavs blogs mani tā uzrunāja, ka nolēmu to izmantot par tēmu SK dienas sarunām. Ko sakāt meitenes? cik bieži jūs jūtaties tā, it kā tikai no jums atkarīgs, vai tev pieder viss vai nē? mani kopš šīs nedēļas vidus šī sajūta atkal ir pārņēmusi. un tas priecē :)