Tev ir viedoklis par aktuālām tēmām ES - dari to zināmu, nesēdi rokas klēpī salikusi!

pece
pece 28. februāris 2011 00:00
654

Parasti mēs dzirdam – Eiropas Savienība prasa to un šo, liek darīt tā un šitā, bet ne vienmēr mēs zinām, ka arī mūsu rokās ir iespēja izteikt savu viedokli par plānotajām Eiropas Savienības politikām un topošajiem dokumentiem. Jā, jā – to var jebkurš, kuram ir ko teikt! Arī Tu un es!

  

 

Visas šobrīd aktuālās sabiedriskās apspriešanas Eiropas Savienībā ir redzamas šeit –Eiropas Komisijas interneta vietnē Jūsu balss. Vēl pavisam nesen ikvienam bija iespēja izteikties par pensiju sistēmām un to reformām Eiropas Savienībā – izdarījāt?

 

Pēc tam tiek apkopoti iesniegtie viedokļi un tie izvērtēti, iespēju robežās iestrādāti dokumenta tekstā. Un vērtīgas idejas ir dzīvotspējīgas!

 

Ir jau vēl iespējas piedalīties diskusijās par ES aktuālajiem jautājumiem. Bet ja ar to ir par maz, tad variet sazināties ar mūsu pašu vēlētajiem deputātiem Eiropas Savienībā, iesaistīties paneļdiskusijās un saņemt informāciju – sīkāka informācija šeit.

 

Laiks kļūt aktīvākām!

 

 

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
intasanta 28. februāris 2011 15:23

Linki....linki...pazuduši.

mazaa raganina 28. februāris 2011 09:41

Šis būtu jāpopularizē katru dienu,lai beidzot līdz cilvēkiem aiziet saprašana, ka JĀPIEDALĀS!