Tests psiholoģiskā vecuma noteikšanai.

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 13. septembris 2019 09:26
400

Cik suņus tu redzi attēlā?

A: 4 suņus

B: 5 suņus

C: 6 suņus

D: 7 suņus

Ja izvēlējies variantu A

Tavs psiholoģiskais vecums ir 15-20 gadi. Dzīvē tu esi īsta optimiste, literatūras cienītāja, vēlies apmeklēt mākslas izstādes un koncertus - tieši šādas nodarbes bagātina tavu iekšējo pasauli, ļauj būt pašai un neizlikties. Šāda dzīve tevi apmierina. Ja atrodies skaļos un kaitinošos apstākļos, tu vari neko neteikt, bet iekšēji jutīsi riebumu un vēlies izvairīties no šādiem apstākļiem.

Ja izvēlējies variantu B

Tavs psiholoģiskais vecums ir 20-30 gadi. Šajā posmā jau esi pārdzīvojusi dzīves ugunskristības, tavu sirdi ir nocietinājušas pieaugušo dzīves problēmas, bet iekšēji tu tomēr spēj saglabāt vienkāršu un tīru skatījumu uz dažādām lietām. Dzīvē tu tiecies uz vienkāršību it visās lietās. Tu nevēlies visu sarežģīt, lai arī kādu jomu tas skartu. Tevi dara laimīgu vienkāršība dzīvē. Neapgrūtini sevi ar liekām raizēm un rūpēm.

Ja izvēlējies variantu C

Tavs psiholoģiskais vecums ir 30-40 gadi. Apkārtējo acīs tu esi vecmodīgs cilvēks. Tu esi pieskaitāma piesardzīgo cilvēku kategorijai, tev ir stabila dzīve un darbs. Lai pieņemtu lēmumu, tu to rūpīgi apdomā. Spontānas idejas nav domātas tev. Tu esi nobriedusi, stabila personība. Tava rīcība ir piezemēta, bez impulsivitātes - tas sniedz drošības un pārliecības sajūtu. Tev ir vairāk iespēju gūt panākumus nekā taviem vienaudžiem. Turpini virzīties uz savu mērķi soli pa solim. Tiecies uz lieliem panākumiem!

Ja izvēlējies variantu D

Tavs psiholoģiskais vecums ir līdz 15 gadiem. Tavs psiholoģiskais vecums noteikti ļoti atšķiras no faktiskā vecuma. Tavā iekšējā pasaulē ir vienkārša un bērnišķīga telpa, neatkarīgo no tā, kādu lomu tu spēlē dzīvē un kādu amatu ieņem. Tavā dvēselē dzīvo brīnišķīgs bērns. Lielākoties tev apkārt atrodas mierīgi un nobrieduši cilvēki, ar kuriem tu labprāt veido attiecības un komunicē ikdienā. Tu esi pieticīga un spēj pārliecināt apkārtējos, ka esi labs cilvēks (un tu tāda arī esi).

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies