Tātad.Eksperimenta pirmais vakars

hiperkeri
hiperkeri 7. augusts 2011 11:34
652

Ja neesat vēl izlasījušas manu šīrīta pirmo blogu,tad to varat pašlaik izdarīt.:)

Tātad.pirmais vakars.

 

Kādi bija mani plāni šodienai? Saņemt labas ziņas un tasīti Lattes:)

 

1)saņēmu info epastā,par kuru jūs vairākas interesējāties pēc tam,kad Jaunajā gadā biju aizbraukusi uz nometni:) Te nu būs informācija un - brauciet,brauciet-brauciet!!! Tas IR tā vērts!!!!

 

Varbūt šī ir reklāma-īsti nezinu,bet es taču apsolīju jums dot par šo pasākumu informāciju? Apsolīju! Tātad-turpmāk citēšu epastu,ko saņēmu nupat:)

 

`Čau, čau    Vai Tu būsi tas, kas savā dzīvē paveiks kaut ko nozīmīgu? Kādas ir prasības, un vai Tev ir viss, kas vajadzīgs? Šie jautājumi varētu būt aktuāli tiem, kas tikko beiguši skolu vai mācās augstskolā un sapņo izmainīt lietu kārtību savās attiecībās, ģimenē, pilsētā vai valstī. Aicinām domāt un diskutēt par to Lielajā studentu vasaras nometnē „Varoņa anatomija” no 17. līdz 21. augustam Odzienā.

 

Nometnē paredzētas Nacionālo bruņoto spēku kapelāna Jāņa Akmens lekcijas par varonību, notiks komandu spēles, sacensības un nakts pārgājiensSemināros runāsim par ekoloģisku dzīves veidu, brīvprātīgo darbu, pilsonisko drosmi, puišu un meiteņu identitāti, par romantiskām attiecībām. Būs roku laušanās sacensības, radošā un kora darbnīca, improvizācijas teātris, koncerts, galda spēles un citas izklaides piecu dienu garumā. Brauc pats un aicini savus draugus, radus, kursa biedrus un koju biedrus pieteikties nometnei! Odziena ir brīnišķīga vieta, kur atpūsties no vasaras brīvlaika noguruma un smelt spēkus jaunajam mācību gadam! Tur varēs satikt foršus cilvēkus, dzirdēt saturīgas lekcijas un seminārus, izmēģināt visādus savus zināmos un nezināmos talantus darbnīcās, sportā, mazo grupu šovā, pārbaudīt un pārvarēt sevi nakts pārgājienā. Tur varēs padomāt par nopietnām lietām un arī ļoti smieklīgos veidos izklaidēties!

 

Piesakoties līdz 8.augustam, dalības maksa tikai 23 Ls.

 

Vairāk informācijas un pieteikuma anketu atrasīsi šeit: www.lksb.lv

 

Labu vasaru vēlot, LKSB Rīgas komanda`

 

šī ir tā pati nometne,uz kuru biju Jaunajā gadā.Tikai citā vietā:) Un,ja kas,tos zeķu zvēriņus es iemācījos taisīt tieši šī pasākuma ietvaros:)

 

BET

 

turpinu par eksperimentu. Manas labās ziņas bija no Sieviešu Kluba! Jā,kurš to būtu gaidījis!(es jau nu noteikti nē:D),jo principā-par ne par ko esmu vinnējusi vitamīnus,lai mana enerģijas rezerve papildinātos:D Nu super!!!!

 

Es reti,kad kaut ko vispār vinnēju,tāpēc vēl jo iepriecinošāk:)

 

un reāli es nevienu jaunu neiepazinu,taču saņēmu komplimentāru zvanu no mīļotā darba kolēģes,kura mūs bija nopaparazzījosi,kamēr mēs abi nācām no peldes uz lacrossa turnīru (P.S.bija diezgan jautri:D),kurai bija ļooti patikusi man uzvilktā kleita:D:D

 

Un-par latti-tā arī reāli -ielietu krūzītē -arī nedabūju:D:D(man viss šodien virtuāli:D),taču pēc mazas atelpas šajā ženrā,es pieķēros atkal gleznošanai-tapa akvareļu triptihs,kurā man mīļākā glezniņa tagad ir-uzminiet-ar nosaukumu `it`s Latte time!`:D :D

 

Domāju,arī šāds piepildījums man der;)

 

Kā jums liekas-vai tā ir vai nav krāpšanās,ka viss it kā piepildās,taču ne tajā veidā,kā sākumā likās?

 

Bet no dienas saņēmu daudz pozitīvu emociju-beidzot nosauļojos tieši tik brūna,cik vēlējos,saņēmu drosmi pat izpeldēties(man parasti ir grūtības ar ieiešanu ūdenī-termiskais šoks) un tagad esmu palaidusi savu mīļoto uz vecpuišu ballīti(ja godīgi,pat neuztraucos,kad viņš paziņoja,ka tur būs arī striptīzbārs iekļauts un pirts:D),lai pati rakstītu Jums šo blogu un pati varbūt vakarā izietu pastaigā,lai vērotu,kā pie Jelgavas pils noriet saule..

 

Mana šodienas emocija:)

 

Tad nu tagad es mēģināšu rakstīt piektdienas rītā(pirmskāzu rīts,kad jābrauc uz Latgali draugu savienību svinēt:) ),kad ziņošu,ka esmu par 27 latiņiem makā bagātāka un saņēmusi pozitīvas ziņas par darbiņu,kuram esmu pieteikusies:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 8. augusts 2011 09:18

o, pozitīvā domāšana tiešām strādā! prieks, ka Sieviešu Klubs arī palīdzējis :)