Tas nekas!

hiperkeri
hiperkeri 4. novembris 2011 09:31
617

Tā jau laikam tikai man var iziet:) Pēc šeit pat saņemtā komentārkomplimentu par foršajām džinsenēm mana vakardienas spontānā ideja aizlaisties no Rīgas pa ceļam beidzās ar vienu ļoti nepatīkamu uzsitienu pa to pašu dženseņu pēcpusi un ,kā oga pa virsu-džinseņu lielais fināls un plīsums:D:D:D

 

 

Es laikam esmu jau priecīga,ka sen nav bijusi katastrofu diena,tāpēc nu jau par visādiem starpgadījumiem vien smejos(ai,nē,man ir ļoti žēl,ka tomēr tam dibenpliķētājmīlim neiesitu pa seju. Diemžēl,pārāk steidzos...). Tā vien liekas,ka visādas šitādas ķibeles salīdzinājumā ar to visu labo,kas man ir noticis,ir vien niecīgs mēģinājums dabā ieviest harmoniju :)

 

Starp citu-jā,par tām spontānajām idejām-meitenes,cik bieži jūs ieņemat kaut ko galvā un tad vienkārši tam ļaujaties?

 

Es tā daru laikam vidēji reizi nedēļā. Tie parasti ir burvīgākie nedēļas pasākumi, pēc kuriem pavisam noteikti jūties atdzīvināts:) Un tad jau rodas enerģijas rezervīte visiem nākamajiem notikumi,kuri aprij gan manu,gan Tavu laiku:D

 

Tā tajā dzīvītē skrienam:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
kintijasieviesuklubslv 4. novembris 2011 15:08

sākās nedaudz novēloti, bet sākās :)

hiperkeri 4. novembris 2011 12:22

es ar saviem rīta sviestiņiem uz monumentālajām rīta sarunām nepretendēju:D

mazaa raganina 4. novembris 2011 12:10

Kāpēc šodien nav rīta sarunu???

mazaa raganina 4. novembris 2011 11:07

Sveika jaukā!!!
Pēdējais neplānotais izgājiens bija brauciens uz Sietiņiezi!Sestdienas rīta gulējām gultā un es vīram kārtējo reizi ,,čīkstēju",ka gribas uz Sietiņiezi...Uz ko saņēmu atbildi-kāpēc ne, braucam! Tas bija fantastiski!!!!!Neko neplānojot doties dzīvē!

kintijasieviesuklubslv 4. novembris 2011 11:03

es šādos brīžos saku - enerģētiski atbrīvojās vieta kaut kam jaunam :)