Tas labākais notiek negaidot

hiperkeri
hiperkeri 1. oktobris 2016 11:06
1876

Labdien,dāmas!

Esmu atgriezusies ar vienu foršu blogu.Man šķiet,būs interesanti.

Šoreiz es pārcilāju mājlietas un sapratu,par ko rakstīt.

Vai jums arī ir tā, ka tās labākās idejas nāk negaidot,foršākie notikumi notiek,kad tie `nāk uz vietas` un viss labs ar Tevi notiek tad,kad Tu tam vienkārši ļaujies?

Esmu šajā blogā apkopojusi dažādas sentimentālas lietiņas, kas pie manis ir necerēti nākušas- kad esmu bijusi ciemos, kad ar meitenēm esmu kopā un lietas vienkārši notiek. Lietas,kas pie manis tā vienkārši ir atnākušas,lietas ar savu stāstu un lielu smaidu manā sejā pēc tā visa vēl tagad.

Vai Tev arī tādas ir? Nekautrējies,parādi, man ļoti interesē šādi stāsti(un,galvenokārt, tieši stāsti),kas nāk līdzi lietām. 

Pirmais.

20161001103726-76601.jpg

Protams,pastkartes. 

Te nu manu gaišo(aka tumšo) virtuvi rotā dažas no vissentimentālākajām kartiņām no man kāda ārkārtīgi tuva cilvēka, kurš tagad dzīvo pārrobežās. Šīs man silda sirdi arī arvien tumšākajos vakaros,kas nu nāk virsū neizbēgami.

20161001103937-73884.jpg

Lavandas krūmiņš.

Šo mazulīti mēs ar vīru saņēmām kā vienu mazu stiebriņu podā,kas solījās izčibēt ātri vien - no augšstāva kaimiņiem,kuri izvācās ārā ,lai dzīvotu citur. 

Mēs nācām no veikala ar maisiem pārtikas un meitene nēsāja kasti ar visādiem zaļiem brīnumiem,bez ierastās `daudzstāvu iedzīvotāju ignorances` viņa droši nāca klāt un piedāvāja kādu no puķu bērniem,izvēlējāmies šo(tikai tāpēc,ta tā potenciāli varētu būt lavanda.). Nu mums ir jau mazs krūmiņš ar lavandu mājās:) Kad paberzē lapiņas, lieliski smaržo:) Tikai vēl arvien nav skaidrs īsti,kā šo brīnumu kopt un cik laistīt, jo tā vienmēr šķiet izkaltusi..

20161001104456-69106.jpg

Svārki.

Ar savu meiteņu bandu bijām izlēmušas kādā meiteņu ballītē uztaisīt swapu jeb mainīšanos. Katra atnesa 5 lietas un tā tapa brīnumi. Šie man ir tuvi svārki tieši dēļ tā, ka tie pirms manis jau tikuši pie krietnas mīlestības devas, tādēļ katru reizi,kad tos valkāju,ir pacilāts garastāvoklis:)

20161001104646-40117.jpg

Brieža rags.

Pašlaik mūsu gandrīz-pabeigtajā remontā - pievienojusies šāda instalācija(pagaidām vienas durvis mūsu apļveida plānojumā esam aiztaisījuši ciet. Bet te arī taps pārmaiņas. :) tāpēc arī bildē šāds pagaidu variants)

Rags nāk no pamatskolas draudzenītes mājām. Viņa iegādājās jaunu dzīvokli, tur remontēja un uz vietas bija šāds te rags. Protams, ar vīru bijām ciemos,lai ievērtētu progresu(un tas,pats par sevi saprotams, bija jau ievērojams! Cilvēka spēja sev ierīkot mājas jebkur,kur viņš to vēlas, ir neaprakstāma māka!). Un tad es ieraudzīju TO! Rags! Sāku vaicāt, kas tas par zvēru,kāpēc,utt.. Izrādās,tas te esot jau sen, nav,kur likt, tāpēc kaktā stāv. Domājams, drīzumā vienkārši atbrīvosies. Es uzreiz gara acīm redzu- tam IR jābūt manā gaitenītī kā tādam cepuru nesējam. Saku,nē,nemet ārā, viņš ir bijis rota kādam zvēram, rotas nevar vienkārši mest ārā. Tā nu kādu dienu sagaidījām mūsmājās ciemos Meiteni ar Ragu.Tas bija episki.

20161001105328-14666.jpg

Auskari.

No kādas citas meiteņu vakarēšanas citā kompānijā.

Bija pāru vakars un ar draudzeni kādā citā ballītē bijām ālējušās čigānu stilā. Tad nu izdomājām saposties un pārsteigt čaļus,kad ballīte jau bija pilnās burās. Tā tapa viena smieklīga deja un tā pie manis nonāca auskari.Nē,tie man nebija virsū,bet saistībā ar šo stāstu gan. Tie ilgi nebija redzējuši tādu sajūsmu,acīmredzot,tādēļ tie nonāca jaunās mājās. Īsts dārgums.

20161001105710-37099.jpg

Ja pie manis kāda no meitenēm atbrauc, tad noteikti būs runa par meitenīgām lietām pie tējas. Un ,iespējams, kāda pārvērtība. Jo tas ir tas,ko meitenes dara.

Un ,kad es esmu ciemos, man vienmēr interesē redzēt,ko citas dāmas lieto, un te sākas piedzīvojums. Šīs 3 lietiņas superilgi nebija kalpojušas savai misijai, tādēļ tās tika atdāvinātas man. Es ar lielu prieku un pietāti tagad tās lietoju, katru dienu. Man nav problēmu lietot otas vai pūderus,ko draudzene ir lietojusi, jo šos ir salīdzonoši elementāri nodezinficēt(ps.pūderus var lietot vēl iiiiilgi pēc to faktiskā derīguma termiņa beigām) un notīrīt. 

Mīlu,cienu un novērtēju katru dienu:)

20161001110123-36864.jpg

Un tad te ir duets,ar kuru es iepazinos pie draudzenes. Paliku pa nakti(pidžamballītes,hihi) un vajadzēja mazgāt matus(parasti jau tā nedaru,bet visam reiz ir pirmā reize).Un tad šādus divus es tur lietoju. Johaidī,kas par efektu!! Pirmo reizi man bija tik forši,mitrināti mati no matu saknēm,līdz galiņiem,zīdaini,mirdzoši.Luksus,vienvārdsakot!

Tad nu gāju uz Drogām,jo man tādus nu noteikti vajadzēja arī mājās.

Hihi,pat uz atlaidēm noķēru:)

20161001110404-11249.jpg

Un tad te nu ir ieteikums,par ko es priecāšos vēl ilgi. Jūs maz zināt,kā šis atvieglo dzīvi? Nezināt? Nu pamēģiniet!

Rimi un Maximās esot. mazliet virs 2 eiro.

Man tagad tāds ir gan vannas istabai,gan virtuvei.

Bomba.

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 1. oktobris 2016 13:48

Jauks blogs, jāiet iefočēt manas foršās lietiņas ar stāstiem :)
Tavs spdrināšanas līdzeklis ir topā arī manā mājā, gan virtuvē, gan vannas istabā. "Elvi "veikalā arī var nopirkt, vismaz pie mumsiem.

hiperkeri 1. oktobris 2016 11:41

paldies par Lavandu:) Kopšu mazāk:D

hiperkeri 1. oktobris 2016 11:41

jūs man paskaidrojiet, kas ir anjonu virsmaktīvās vielas?
Kaut kad redzēju oficiālu`eko` līdzekli ar tādām,un skatos,ka šajā nekā daudz bez tā vairs nav.Protams,smarža ir spēcīga(jo ir smaržviela klāt),bet citādi sastāvs ir kā `skaidrai`

Ciao 1. oktobris 2016 11:27

Lavanda ir jālaista ļoti reti, tai nepatīk mitra augsne.
Par tīrīšanas līdzekli, soda patīk man vislabāk. Notīra perfekti un nav ķīmija (hi)