Tarakānu dresūra

Autors: SARKANIEMATI, 2018. gada 20. janvāris, 23:19:27
Tarakānu dresūra

Tarakāni vienmēr būs Tavā galvā. Šis fakts nemainīsies. Kā ar viņiem labāk sadzīvot?

Dabā daudzas lietas ir cikliskas. Viena no tām ir sieviete. Es pazīstu savu cikla daļas, kad bez problēmām smaidu par visu, viss ir kārtībā un man viss sanāk, kad nejūtos sava ādā kā savā (ir īpašu dzīru laiks tarakāniem) un ir dienas, kad gribas ielīst savā aliņā un paslēpties no pasaules. Atpazīstot savu ciklu, spēju sevi īstajā brīdī atbalstīt, pieklusināt un saprast sevi. Dažreiz ikdiena kļūst kā ātrvilciens, tad gan man paslīd garām kādas detaļas no mana cikla. Ja tas notiek, tad tarakāni korķē vaļa šampi un dzīro uz nebēdu. Tātad ir svarīgi apzināt sevi sava cikla laikā, lai varētu sev sniegt nepieciešamo - atbalstu, iedrošinājumi, apvaldīšanu...

Ir svarīgi kādā vidē Tu esi. Dažas dienas nekārtība Tavās mājās vai netīro trauku kaudze. Bet ja tas turpinās ilgāk - galva veidojas īssavienojums, kura rezultātā rodas enerģija, ar kuru var baroties Tavi tarakāni, kas darīs visu, lai Tu vienkārši justos slikti, nezinot kāpēc.

Ir svarīgi darīt darbu, ko Tu daudzmaz var ar patikšanu darīt, lai tarakāni nevarētu Tev deklarēt, ka Tu nekam nederi, nemāki un arī paliksi tāda maza sūdu čupiņa, kurai nekas labāks nepienākas.

Lai justos labi, ir svarīgi, kā Tu ģērbies. Pēdējā laikā jūtu, ka sievišķīgi jūtos drēbēs, kas neatgādina maisus (iztēlojos kā mans vīrs par šiem vārdiem smaida) un izceļ ko daba man ir devusi un noslēpt, ko vajag paslēpt.

Lai foršuļi varētu dzīrot, ir nepieciešama atpūta, lai atpūšas Tava miesa un gars.

Lai tarakānus noliktu pie vietas un ierobežotu to negatīvu pašdarbību, zinu, ka nepieciešams būt harmonijā ar sevi un zināt brīdi, kad sev vajag iespert, kad noglāstīt, kad vajag piebremzēt, kad vajag pamudināt un tam palīdz augšminētie fakti.

Lai Tev izdodas sadraudzēties ar saviem tarakāniem, lai vari būt labs diriģents saviem tarakāniem Tavā galvā, lai Tevī var uzplaukt Tavs iekšējais ģēnijs