Stunda tikai man

nosiguldas
nosiguldas 16. augusts 2010 00:00
482

Darba nedēļa ir beigusies, sākas brīvdienas. Brīvdienas man ir ļoti nosacītas, jo divu dienu laikā jāpaspēj izdarīt visus mājas darbus, tā kā darbi mijas, mājā, dārzā pie plīts un protams konservējot.Ir pienācis svētdienas vakars, arī blakus dārzos iestājies klusums, brīnumainā kārtā nav odu un mušas arī jau nozudušas, vīrs un Katrīne devušies ciemos pie omītes un nu man ir laiks pašai sev. dārza vidu mums zālājā ir galds ar solu, sagatavoju siltu ūdeni un ziepes, sajūtas ir vienreizējas, ārā gaiss paliek vēss tu sildi kājas siltā ūdeni, pēc tam masē pēdas ar ziepju putām, blakus ir auksts ūdens, kurā noskaloties un tad  pēdas nolaižu zālē.

 

Lēnām dodos uz māju, tagad mati un duša.Man patīk švammes asā puse un daudz putu, pēc tam sausi noslaukos un eļļu uzklāju uz ķermeņa iepriekš samitrinot rokas ūdenī. Vēl ko jauku esmu atklājusi arī sejas krēmu uzklāju ar slapjām rokām, krēms nav tik taukains un klājas patīkamāk. Tā kā man ir gari mati, lai tos vieglāk izķemmēt izmantoju Katrīnes Avon smidzināmo matu līdzekli, kas patiesi palīdz arī manus matus izķemmēt un arī jauki smaržo.

 

Ņemu tējas krūzi un dodos uz terasi, atlaižos krēslā un aizveru acis, tagad vajadzīgas 10. minūtes un tad atkal pie vakara darbiem.Viegls vējiņš purina matus un viegli glāsta ķermeni, jūtams patīkams vēsums, apkārt klusums, ne par ko nedomāju, jūtu tikai sevi.

 

 

Piesakies arī Tu!>>

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies