Stunda? Nē - 24 stundas tikai sev un zilo mālu SPA!

Autors: pece, 2010. gada 16. augusts, 10:40:50
Stunda? Nē - 24 stundas tikai sev un zilo mālu SPA!

Kā noprotat TAS notika nedēļas nogalē. Piektdiena darbā bij saspringta un līdz pēdējam brīdim nebiju pārliecināta, ka mans plāniņš izdosies, bet tomēr beigās viss salikās savās vietās.


 

 

Laimīgi nopūtos un acīs iedegās prieks – urrā, varu nākamās 24 stundas atļauties veltīt tikai sev! Tas nekas, ka stresa un steigas ietekmē ceļa somā nav salikts viss, kas būtu nepieciešams, tas ir sīkums – es atstāju savu ģimeni, lai dotos satikt savas draudzenes, kuras neesmu redzējusi jau gadu! Satiekamies trijatā, tās, kuras dzīvojām kopā vienā istabiņā pirms gada vienā nometnē un dodamies prom no Rīgas uz Pāvilostu, kur mūs jau gaida citas sievietes.

 

 

Jūtamies kā dotos uz tādu foršu raganu saietu – ieeja tikai sievietēm! Tas nekas, ka sarunās esam iegrimušas tā, ka aizbraucam mazliet ne pa tiem taisnākajiem ceļiem, atslēdzam Tom-tom veidīgo navigācijas iekārtu un braucam. Kad nokļūstam galā, jožam uz jūru, kura sniedz veldzi mūsu sasvīdušajiem ķermeņiem. Pēc tam seko raganisks nakts pasākums ar dziesmām un  sarunām. Mazliet sajūtos vainīga, kad gulēt ejot trijos no rīta, savā mobilajā ieraugu dažas neatbildētas īsziņas no savējiem mājiniekiem, bet man ir tik labi, ka gribas baudīt sev izdalīto līdz mielēm un ne par ko nedomāt.

 

 

Naktī skatāmies kā krīt zvaigznes un pamalē zibens spēlē gaismas šovu. Naktī pamostamies no lietus un negaisa, kurš spēlē gaismas spēles nu jau tieši pie mūsu telts durvīm un skaņas efekti tādi, it kā negaiss spēlētu koncertu tricinot kādu lielu metāla plāksni. Par laimi, tas nav uz ilgu, pat izdodas aizmigt.

 

 

No rīta sveicinām sauli un jūru – cik forša atsvaidzinoša ir pelde no rīta jūrā! Pa dienu dodamies pārgājienā gar jūras malu, no Pāvilostas līdz stāvkrastiem uz Jūrkalnes pusi. Mums būs SPA!

 

 

Kādu gabaliņu nogājušas metamies meklēt zilos mālus krasta nogāzēs, kur ārā iztek strautiņi no meža. Iesākumā visas piesardzīgi un nedaudz zieķējamies ar māliem, bet tad saprotam, ka peldkostīmi tikai traucē un velkam tos nost.

 

 

Zieķējam viena otru uz nebēdu ar zilajiem māliem, līdz  esam noķellējušās no papēžiem, līdz matiem, ieskaitot seju. Sākam līdzināties Āfrikas aborigēniem, kas mūs iedvesmo stilizētai rituāla dejai jūras krastā. Tā kā māliem ir jānožūst, nolemjam, ka nav ko tērēt lieki laiku un turpinām šādā paskatā savu pārgājienu. To dažu ļautiņu skatieni, kurus satiekam pludmalē vien ir tā vērti! Viens jauns vīrietis pēc mūsu grupiņas – apmēram 30 kailu sieviešu apjomā, šķiet pēc tam mudīgi metās iepriecināt savu draudzeni, jo bikses bij pamatīgi piebriedušas, dažas sastaptas sievietes metās taujāt, kur tādus mālus tuvumā var dabūt, bet kāda apzinīga sieviete metās aizstāties priekšā savam vīriņam vai mīļotajam….  Pēc kādas stundiņas metāmies jūriņas apskāvienos un mazgājām nost zilo mālu masku ķermenim, cerams, ka nabaga medūzas, kuras piekrastes ūdeņos bij vairumā, arī bij sajūsmā par mālūdeni! Un āda kļūst īsti zīdaina, kā mazam bērnam un celuluīts acīmredzami kļuvis mazāk, mālos ir spēks! Šis SPA ar zilajiem māliem manam ķermenim arī ir mans veltījums stundas garumā manai miesai, bet sarunas un jautri pavadītais laiks – kā veldzējošs balzāms un atpūta manai dvēselei.

 

 

Tā nu pamazām MANAS 24 stundas tuvojās noslēgumam, jo ieradās manējie, un devāmies tālāk citos pasākumos un izklaidēs. Bet mana miesa man saka paldies par SPA – ar zilajiem māliem un dvēsele gavilē. Esmu sasmēlusies saules, jūras un labās emocijas – pietiks ilgākam laikam!

 

 

Ja sanāk būt Pāvilostā – iesaku, izmēģiniet dabas SPA!

 

 

Piesakies arī Tu!>>

 

{smallpic:2}