SOS bērnu ciemati saņem ziedojumu 6380 EUR apmērā

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 5. oktobris, 11:27:25
SOS bērnu ciemati saņem ziedojumu 6380 EUR apmērā

Atbalstot SOS bērnu ciematus, BENU Aptiekas ziedojušas vairāk nekā 3000 dažādu veselības aprūpes produktu vienību, kas ir noderīgs papildinājums SOS bērnu ciematu iemītnieku ikdienā nepieciešamajai veselības aprūpei.

SOS ciematos bērni, kas palikuši bez bioloģisko vecāku aprūpes, var augt ģimenē, būt mīlēti, drošībā, socializēties un mācīties.

“Esam gandarīti, ka no savas puses varam atbalstīt SOS ciematu bērnu ikdienu, ziedojot vairāk nekā 3000 dažādu produktu no BENU Aptiekas sortimenta un tādējādi mazinot rūpes par virkni veselības aprūpes līdzekļu,” norāda BENU Aptiekas mazumtirdzniecības direktore Anete Rožkalna.

Ziedoti tikuši gan vitamīni bērnu imunitātes stiprināšanai, gan termometri, kā arī plāksteri, zobu pastas un dažādi ķermeņa kopšanas līdzekļi.

Viens no SOS bērnu ciematu pamatmērķiem ir palīdzēt bērnam dzīvot laimīgi un sagatavot viņu pieaugušā dzīvei, sniegt nepieciešamās prasmes, lai nākotnē bērns spētu rūpēties par sevi un tuviniekiem.

“Protams, ka līdzās jaunu prasmju apguvei bērnu dzīves sākumposmā ikdienā ir īpaši nepieciešami dažādi veselības aprūpes produkti, tādēļ esam pateicīgi par BENU Aptiekas dāsno ziedojumu, kas ir patiesi noderīgs papildinājums SOS ciematu bērnu ikdienā nepieciešamajai veselības aprūpei,” atzīst Latvijas SOS bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Neskatoties uz to, ka vairākums aptieku apmeklētāju ir pieaugušie, A. Rožkalna uzsver, ka atbalsts bērniem ir neatņemama BENU Aptieku darbības sastāvdaļa un ar šādiem un līdzīgiem labdarības pasākumiem BENU Aptiekas turpinās atbalstīt bērnus un sniegt palīdzīgu roku viņu veselības aprūpē arī turpmāk.