Šonedēļ sākas šovbiznesa profesionāļu meistarklases

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 15. marts 2021 16:15
305

Šonedēļ ar aktrises un režisores Rēzijas Kalniņas, TV un radio personības Baibas Sipenieces-Gavares un režisores Ditas Torsteres videoformātā veidotajām lekcijām sāksies šovbiznesa profesionāļu meistarklases. 

Kam ir jāpiemīt un kas ir jāzina, lai spētu sevi pierādīt un konkurēt izvēlētajā profesijā? Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs radošās industrijas profesionāļi, kuri dalīsies savās zināšanās un praktiskos piemēros, kas balstīti uz katra paša pieredzi. 

Meistarklases, kuru pievienotā vērtība ir izglītojošs materiāls pašizaugsmei, vadīs dziedātāja un vokālā pedagoģe Ieva Kerēvica, aktrise un režisore Rēzija Kalniņa, televīzijas un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, grupas «Carnival Youth» menedžmenta vadītāja un oficiālā «Sony Music» mūzikas ierakstu kompānijas pārstāve Latvijā Guna Zučika, festivāla «Positivus» organizators Ģirts Majors, tērpu mākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis, izcilais ģitārists un producents Aivars Hermanis, pieredzējusī režisore Dita Torstere-Stepīte un mūzikas producents DJ Rudd. 

«Projekta virsuzdevums ir aicināt paplašināt apvāršņus un likt domāt plašāk un redzēt tālāk. Piedalīšanās projektā ikvienam dalībniekam ir solis ceļā uz tālākiem sasniegumiem; tā ir iespēja gūt jaunas zināšanas un pieredzi no radošās industrijas profesionāļiem. Praktiski padomi, vērtīgas zināšanas, ieteikumi, pieredze, iedvesmojoši stāsti un iedrošinājums jauniem sasniegumiem un izaicinājumiem ir pieejamas ikvienam bez vecuma ierobežojuma. Meistarklase ļaus apgūt profesionālas un jaunas zināšanas, pieredzi, turklāt – izraujoties no ikdienas, esot pavisam citā pasaulē. Ikvienam būs iespēja saprast, kas viņu patiesi aizrauj un uzrunā, kur un kā ikviens var realizēt savu radošo potenciālu,» uzsver projekta idejas autori.

Biļetes uz video lekcijām varēs iegādāties «Biļešu Paradīzes» tīklā. Biļetes cena – 55 EUR par vienu ciklu (vienā ciklā ir trīs lekcijas), par visiem trīs cikliem (9 lekcijas) – 120 EUR. Vienas lekcijas garums 1 h – 1,5 h, viena cikla garums – 3-4 stundas. 

Iegādājoties biļeti jūs saņemsiet kodu, ar kuru varēsiet skatīties meistarklašu lekciju ciklu no jebkuras vietas Latvijā vai pasaulē. Video būs pieejams «Biļešu Paradīzes» mājas lapā. Kods ir paredzēts vienai viedierīcei. 

*Lekcija – meistarklase iepriekš sagatavotā video formātā būs pieejama no 15.marta plkst.10 līdz 30.marta pusnaktij. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies